Treść opublikowana przez Bartas
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
my mieszkamy w Polsce ;p- Spociki Łódzkie
a co bylo w gratisie ?- Spociki Łódzkie
czyli po calym dniu i nocy- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
jeszcze na gwarancji jest tak mi sie przynajmniej wydaje 320, malo grana z 6 gier - powiedzmy....700, z pudelkiem, rachunkiem niestety moova nie ma bo chata za mala- Spociki Łódzkie
jak chcesz posiadac ps3 to moge Ci sprzedac- Spociki Łódzkie
czytasz gg bo nie czuje wsparcia- Spociki Łódzkie
nie trzeba miec wifi mozna zwykla rjotke- Spociki Łódzkie
Klysiol .....oleole.pl tu szukaj- Spociki Łódzkie
mi zalezalo na usb w domu mam samsunga i lg - oba daja rade- Spociki Łódzkie
wez.....myslalem ze tak nie opala i nie obracalem sie obie rece ale....pół twarzy i pół karku- Spociki Łódzkie
ja to pieprze, mi skóra schodzi z rąk tak mnie dopiekło :/- Spociki Łódzkie
:grin::grin: ale pokazuje tam ile mialo auto z nie Twojej winy i Ty niekoniecznie tym autem- Spociki Łódzkie
no i chyba tak zrobie- Spociki Łódzkie
Potrzebuje 5 plyt karton gips przewiezc, ma ktos moze przyczepke badz dostawczaka na 20 minut ?- Spociki Łódzkie
byłem nie widzialem nikogo- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
grill za friko dzis jest pod leroy- Spociki Łódzkie
ja pieprze...bezrobotni wiecej pija:grin: moze skoczymy na juwenalia :grin:- Spociki Łódzkie
a odliczymy to od dochodu