Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
http://www.polsport.org.pl/ walka online ---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ---------- na tym justinie chusteczkowo idzie ;p
-
Spociki Łódzkie
Tomek 11:30 jutro
-
Spociki Łódzkie
Seba...moze gg ?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
obojetne ---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ---------- o almnie nic nie wiedzialem
-
Spociki Łódzkie
za swoja piekna osobe wrzucic jeszcze piekniejsza
-
Spociki Łódzkie
no to kolegi nie mogles wkrecic ja jebe
-
Spociki Łódzkie
to juz nie browar ?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ooo taka może u Ciebie herbatke robić, będę codziennie- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Seba odpal dż dż- Spociki Łódzkie
pierwsze działa ale .... taka sobie, Pani Kasia lepiej parzy herbatę- Spociki Łódzkie
ja mam na całej stronie Kluskowe powiadomienia, że mnie dodało do obrazka ale tak to jest jak po porno stronach się łazi- Spociki Łódzkie
to Cie Kłysiu zaspamowało na fb- Spociki Łódzkie
my tez nie bylo miejsca na 11 Sebuś nie obrażaj się już Pączuniu :*- Spociki Łódzkie
Raf... Seba opowiada jak się ze spotu cieszy ---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ---------- poza tym pierwszy raz tyle ludzi mielismy- Spociki Łódzkie
Spot wyborczy Platformy Obywatelskiej z 2007 r. (KONFRONTACJA z RZECZYWISTOŚCIĄ) [HD] - YouTube- Spociki Łódzkie
ale w końcu poznaliśmy Rafała- Spociki Łódzkie
Pograne - umieram- Spociki Łódzkie
wódka, kobiety i tańce- Spociki Łódzkie
ja nie znam koszulek barcelony bedzie jeszcze Tomek wiec potem pojdziemy do was jak cos krzycz kto jest z audi- Spociki Łódzkie
Rafał ja jutro na 11 bede w koszulce Polski - mozliwe ze bede mial odblakowa na sobie- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie