Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
ahahaha check Man
-
Spociki Łódzkie
aa my tez czerwona 1500 samara, blacha czołgowa ale uratowała życie rodzicom
-
Spociki Łódzkie
Sebus pisalem na gg?
-
Spociki Łódzkie
ja w wawie jestem. wracam wieczorem w niedziele. a teraz pytanie samochodowe. dlaczego wciąż wywala mi bezpiecznik od pompy paliwa. tak sie chyba nagrzewa wszystko ze zlaczki w baku paliwa sie topia. gdzie szukac zwarcia?
-
Spociki Łódzkie
tooo się wzięli za Twoje chamstwo ostro
-
Spociki Łódzkie
hahahha, na limance te wszystkie dzieciaki co się prężą pierwsze by się schowały
-
Spociki Łódzkie
dla mnie najgorsze jest to ze Stany zrobiły z siebie Mojżesza świata....wszędzie się wpierdalają, dobrze, że nie maja odwagi ruszyć Rosji bo zostali byśmy tylko autostradą w tej walce
-
Spociki Łódzkie
a ja myślę, że odwrotnie poza tym Stany boją się Korei
-
Spociki Łódzkie
i kuzwa zaczal padac snieg a Ty masz 400 euro a chleb kosztuje 1,5
-
Spociki Łódzkie
i zamiast 1800 zł dostaniesz 400euro.... wyczes
-
Spociki Łódzkie
macie jakiegos znajomego stolarza co by pomalowal na polysk drzwiczki do mebli ?
-
Spociki Łódzkie
No ja Asie odwoziłem to włókniarzy nie było
-
Spociki Łódzkie
właśnie Misiek zostałeś przeleciany
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
po świeży to na rzgowską ---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- Misiek na Wojska Polskiego za 200 pojechałeś nie gada się przez telefon:decayed:
-
Spociki Łódzkie
sosik prosto z kija
-
Spociki Łódzkie
oni jednak c**jowo graja, kurfa.... 2 piłkarzy ma Sanmarino a te leszcze nic w 18 minucie :/
-
Spociki Łódzkie
Sebuś, fb albo gg mozesz
-
Spociki Łódzkie
Tomaszek to co od teraz Pan Gąbka jestes
-
Spociki Łódzkie
biedulek:decayed:
-
Spociki Łódzkie
to sprawdze ale anteny mam nie wymienne poza tym robo mowil ze to mit :-P
-
Spociki Łódzkie
a jak przedluzyc bezprzewodowo. mam slaby sygnal 3pietra wyzej
-
Spociki Łódzkie
mam ruter netgear WGR614v6 i wzialem od Roba tplinkawr814n chce przedluzyc sygnal tego pierwszego i za c**ja nie chce sie polaczyc :/ wlaczylem na to wds przypisalem wszystko z netgeara i nic :/ nie ma netu :/ juz wpisalem przyporzadkowany ip tez nic :/
-
Spociki Łódzkie
Kanu sieci komputerowe ogarniasz ?
-
Spociki Łódzkie
sami dzentelmeni tam