Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
chyba wolałem inna muzykę pod to wideo
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
koleżanka taka sobie ale Karola...mmmmmm- Spociki Łódzkie
przyznam, że ładniunia ta Karolina:)- Spociki Łódzkie
to się nazywa zapięcie- Spociki Łódzkie
Seba....ja na tym w kinie byłem- Spociki Łódzkie
jestem, poszedłem się napić bo mnie melancholia dopadła- Spociki Łódzkie
Sebcia zamęczyłem i poszedł spać :grin:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Klusek pamiętasz o mnie ?- Spociki Łódzkie
ahahah halo jedno piwko było tylko- Spociki Łódzkie
jak tam Kłysiu coś wiadomo ??- Spociki Łódzkie
myślałem, że chcesz żeby ona pojechała na Tobie ---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ---------- albo po Tobie :grin:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Mi też się podoba, no i ładna dziewczyna ;P I jako bokserka wszystkie ząbki ma- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Madzia a jaka ekipą idziesz ??- Spociki Łódzkie
ta siłka jest taka mała, że nie ma czym oddychać- Spociki Łódzkie
ładnie Seba Seba- Spociki Łódzkie
a ja nei wiem czy nie nota teraz bym bral- Spociki Łódzkie
nie lepiej Ci isc na zwolnienie ?? chociaz pewna kasa by byla znaczy po 30 dniach- Spociki Łódzkie
Donald ja przejął- Spociki Łódzkie
te emotki to jak bez zęba na przedzie- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
nie ma to jak chlopaki w akcie desperacji strzelaja do wlasnej bramki - Spociki Łódzkie