Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
spijamy kamienie nerkowe hajnekenem...misja na razie nie wykonana
-
Spociki Łódzkie
a to klucze do sciagania kierownicy sa potrzebne ??
-
Spociki Łódzkie
nie bralem pod wtyczke bo w sklepie powiedzieli, ze gowno daje. zwyklak niestety z wkladami
-
Spociki Łódzkie
http://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/25/16/70/98/2516709883 Mario mam cos takiego jak chcesz
-
Spociki Łódzkie
lipton to jak pyton normalnie ale w sumie dawno sie nie sponiewieralismy gdzies w klubie
-
Spociki Łódzkie
a gdzies jakas biba ??
-
Spociki Łódzkie
juz chcialem pozyczac bo chyba swoja do obszycia dam
-
Spociki Łódzkie
Marcin a bedziesz zmienial kierownice
-
Spociki Łódzkie
ja tez nie lubie latac bo nie mam na nic wplywu. a najbardziej leciec i wracac do lodzi...no kurfa tutaj tak koluje w powietrzu ze......blehhh
-
Spociki Łódzkie
no stary.... w piatek mialem 40 stopni goraczki.... kierwa jak w turcji w cieniu
-
Spociki Łódzkie
jestem - teraz to wszystko zlazi juz wrocilismy
-
Spociki Łódzkie
Turcja... a po powrocie angina :/
-
Spociki Łódzkie
a Ty co, kombi kupiles to myslisz ze kolega znalazles
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
dj jest na forum to moze w Tomka wjechal bo na necie jest ze w audi dzwon
-
Spociki Łódzkie
ahh czujne oko Seby ;p ja az obejzalem inne piosenki...i paniena pogina a6
-
Spociki Łódzkie
luuubisz to suuko
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Klysiu podjechac po Ciebie ??- Spociki Łódzkie
hhyhy widze ze sie rozumiemy- Spociki Łódzkie
no wlasnie sie chcialem dowiedziec czy nie chce na jakies swieto wiochy dja jechac sie nawalic :grin:- Spociki Łódzkie
Brodziach co jutro robisz wieczorem ??- Pomocy!Szalejący zegarek analogowy w liczniku, wskazówki szybko się kręcą
ja przepraszam ze odgrzeje temat ale u mnie w b5 zegarek sie spoznia...wtf... po nocy 3h czasu do tylu. jakies pomysly ?- Spociki Łódzkie
czyli co ? naklejke na klape