Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
no fak.... co z ta barca :/
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
myslalem, ze tylko jeden
-
Spociki Łódzkie
malo masz palcow
-
Spociki Łódzkie
:polew: ---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ---------- cholera esa nie wyslalem
-
Spociki Łódzkie
Misiek....chyba spot jest o 18
-
Spociki Łódzkie
jest 18 i lylu ludzi dostepnych
-
Spociki Łódzkie
buheheh mi kluczyk koduje Panton juz ...... z pol roku
-
Spociki Łódzkie
ale nie trzeba wciskac, znajdzmy 10 osob a ja zalatwie reszte
-
Spociki Łódzkie
http://www.halolodz.pl/wydarzenia/imprezy/wydarzenie,impreza-w-beczkowozie-powraca---piwo-z-darmo,2656,eventDetails.html pisze sie ktos
-
Spociki Łódzkie
Seba wejdz na gg
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a ja bylem i nie widzialem wiec sie zawinalem
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
mi rybka ale pod real nie pojade
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
wyglada jak nikt od nas
-
Spociki Łódzkie
Seba .... Taki post lub temat nie istnieje lub został usunięty przed administratora lub moderatora forum.
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ale check Ci sie nie pali- Spociki Łódzkie
moj w 200% - piosenka na 100 i kobieta tez- Spociki Łódzkie
chill out na noc....mniam- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie