Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
ziemia wszystko wyciagnie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
i tak nie dojechal :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ouu fajnie[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 22:55_________________________________________________ale i tak daleko, szczegolnie ze wygladam przez okno i mam silke
-
Spociki Łódzkie
spoko, napisalem bo lepiej mi jechac od Asi w strone domu, niz jechac do domu na godzine i wracac spowrotem
-
Spociki Łódzkie
Kimiasz we wtorek lepiej sie uklepniemy kolo 16. ja w tyrze do 16:30 siedze wiec luzz
-
Spociki Łódzkie
po nocach bedziemy chodzic ;p wolal bym 18 bo bym wracal od Asi
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
40 na 60 :polew:
-
Spociki Łódzkie
cwiczyl uniki z szafka
-
Spociki Łódzkie
http://energym.pl/ ja tutaj i na prwde super silka tylko z tych juz drozszych niestety jak dla mnie. miejsca bardzo duzo
-
Spociki Łódzkie
na zdjeciach biezni nie widac :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
jeszcze szukamy
-
Spociki Łódzkie
mialem ze 3 miesiace przerwy, to nie wina nie rozgrzania ani ciezarow
-
Spociki Łódzkie
mnie cycki bola, moze laktacje mam lopatki tez
-
Spociki Łódzkie
Seba nie jest zle ;P ruszam sie
-
Spociki Łódzkie
ouu to sie zbieram powoli
-
Spociki Łódzkie
:polew: oj Seba.... i tajskie masaze ;p jest sauna
-
Spociki Łódzkie
ja gdzies posialem swoja ale sam ja robilem wiec ogarniam
-
Spociki Łódzkie
ustalimy na miejscu
-
Spociki Łódzkie
nie marudz ja specjalnie wytrzezwialem
-
Spociki Łódzkie
ouki, teraz do mnie prosto dojechac limanka nowe swiatla beda to w prawo i 2 blok to moj
-
Spociki Łódzkie
o gumkach tez :polew:
-
Spociki Łódzkie
wczoraj juz walilem zaraz obiadek wszamie i musze poszukac jakis ciuchow na silke. nie wiem czy w takim stanie suple brac
-
Spociki Łódzkie
:*[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 13:20_________________________________________________wypilem herbatke wiec moze bedzie dobrze :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Kimiasz... podjedziesz po mnie ?? :gwizdanie: bo inaczej nie widze sie dzis z wami