Treść opublikowana przez Bartas
- Spociki Łódzkie
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
:polew: :polew: jak w rzadzie
-
Spociki Łódzkie
Seba juz sie wlaczyl .... dojdzie do tego ze beda musieli serwer powiekszyc :polew:
-
Spociki Łódzkie
tam trzeba byc na bierzaco...pojdziesz do sracza 10 stron
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
mam nadzieje ze obserwatorow nie ucisza
-
Spociki Łódzkie
jarko juz sie tak zamotal ze zaraz przestanie pisac
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
nawet mniejszy pokoj. moja kumpela kiedys pokoj wynajmowala u starszej babki ... za 700 porazka
-
Spociki Łódzkie
reczej sie chyba wynajem pokoju nie kalkuluje. kumepl wynajmowal chate z oplatami za 800 zl trzeba szukac
-
Spociki Łódzkie
Dj gada z laskami
-
Spociki Łódzkie
zycze Ci z calego serca
-
Spociki Łódzkie
dam mechanikowi zatankuje
-
Spociki Łódzkie
Seba... a5 nie jezdzisz nie zycz co Tobie nie mile
-
Spociki Łódzkie
a ja jutro do tej j**anej pracy w ktorej na bank nie dorobie sie na a5 nawet gdybym odkladal wszystko
-
Spociki Łódzkie
ooo widze ze znalazles
-
Spociki Łódzkie
tylko nie na wlokniarzy bo tam Chrissa nie wpuszcza :polew:
-
Spociki Łódzkie
Tatus nasz jestes, zwolaj jakies haloowen :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
pewnie na fejsie. mloda na bibke chce pojsc moze cos by sie tu z ludzmi skroilo :>
-
Spociki Łódzkie
Mario gdzies Aska pisala do Kasi wiesz cos o tym ?
-
Spociki Łódzkie
mialem problemy z kruccem to zal bylo plynu jak wszystko spierdzielalo do ziemi
-
Spociki Łódzkie
ja musze wode wylac z chlodnicy a Ci opony zmieniaja :polew:
-
Spociki Łódzkie
a po co juz kola wymieniasz ??
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
po cieple to tez pod nocny trzeba isc :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
ja juz tydzien wyjsc z kaszlu nie moge