Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
Kamil a pracownika szuaksz ?
-
Spociki Łódzkie
te same szczesliwe numery
-
Spociki Łódzkie
i znowu nakrecanie bo 6 nie padla :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
ale poznajesz Dja dlonie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a on nie potrzebuje iso pliku windowsa ?
-
Spociki Łódzkie
jak napsial Marcin - wirtualna maszyna + obraz windowsa xp + instalacje etki na systemie i bedzie dzialac
-
Spociki Łódzkie
nie spim trzezwiejemy
-
Spociki Łódzkie
Sebie dali damska wersje :kox:
-
Spociki Łódzkie
kierwa... Chriss..... ja bym mu najebal a nie zdjecia sobie robil.... jest coraz mniej prawdziwych aktorow
-
Spociki Łódzkie
tez ma rozne skarpety :polew:
-
Spociki Łódzkie
Ксюня Алимпиева Dj fajny saksofon
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
130 000 z 97r....hmmm lubie takie oferty
-
Spociki Łódzkie
bo nie umiecie konta zalozyc
-
Spociki Łódzkie
wez no w pw zajzyj
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: 100 na 100
-
Spociki Łódzkie
mozna isc na fifty
-
Spociki Łódzkie
tylko alko brak
-
Spociki Łódzkie
spontany sa najlepsze :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
potrlules ludzi to nie ma nikogo :polew: :tongue4:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
cos zalotka mowila o ognisku ale ..... jak zawsze :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
to bierz kompa i kabel i umiejetnosci :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 00:05_________________________________________________aaa ile mam sie spoznic zebysmy sie spotkali