Treść opublikowana przez Bartas
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
woooo kufaaaa....wole sam naprawiac, wspolczuje szczerze
-
Spociki Łódzkie
uu bedzie parapetowka
-
Spociki Łódzkie
ale to zdalnie bedziesz pracowal ?
-
Spociki Łódzkie
a po co tak daleko Kimiasz ??
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
gdzies fure postawic na tydzien :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 22:53_________________________________________________albo zeby mnie ktos przewiozl z ldz na lotnisko
-
Spociki Łódzkie
tia... ale na tydzien koszt 160 zl pojebalo ich
-
Spociki Łódzkie
to lipa :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Bartek jade ale juz 3 czerwca bo od piatku mam szkole a o co chodzi? potrzebuje kierowce na lotnisko
-
Spociki Łódzkie
tomek881025 nie jedziesz 4 do warszawy ??
-
Spociki Łódzkie
ale wez siostre
-
Spociki Łódzkie
:polew: w moim wieku to juz sen
-
Spociki Łódzkie
to jestescie umowieni
-
Spociki Łódzkie
to git, tylko zeby nie bylo ze ekipa padnie :gwizdanie: chociaz bedzie z glowy sobotnie picie na ktore sie ustawialismy
-
Spociki Łódzkie
ja chce Necika..... 4 osiemnaaaaaastkiiiii :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
to jeszcze Klysia i Bartka :gwizdanie: Chrisa nie wymieniam bo go zona nie pusci ;p
-
Spociki Łódzkie
mozemy na juwenalia isc sie upic :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
to ja poprosze ten sam kurs
-
Spociki Łódzkie
no coz :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ale wyswietlen a nie odpowiedzi
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
bym mu tak sekow najebal ze chociaz na czas hospitalizacji bylby spokoj
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie