Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
to za mameda, bo pudzian to do tanca z gwiazdami lepiej
-
Spociki Łódzkie
o kierwa... mi leci i nic nie dolewam
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
SPOKENS ja tam nie mam nic do Ciebie ale dzialasz na uklad sympatyczny nie bylem sam w kosciele zeby Cie @!#$%^&
-
Spociki Łódzkie
elo mam swiadkow ze ze czepiles mnie na parkiecie stad wylapales :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:42_________________________________________________ja przewaznie jestem spokojny i nie zaczynam bez zaczepki [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:42_________________________________________________poza tym nie uwierze ze do aski bys startowal bo nie mial bys odwagi :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
dj prosta rzecz nie wkur!@#$% mnie a bedziemy sie lubic oczywiscie nic wiecej :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:39_________________________________________________+3 do uroku dostaniesz :polew:
-
Spociki Łódzkie
kierwa zapomnialem dodac ze bez kaskadera moge krecic :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ej halo, jakbys glupich rzeczy nie robil to by sie nie wlaczala, czy widziales zebym szural do kogos innego ??? jak jestes zakochany to powiedz :polew:
-
Spociki Łódzkie
ja tez jak wypije to moge 8 czesc niesmiertelnego krecic :polew:
-
Spociki Łódzkie
ja mysle ze jakby Seba nie byl @#%^&* to by go sam trafil a tak.... :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
biere od reki gdzie mam z kasa jechac :polew:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 19:04_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-tuning-lpg-sekwencja-C18593460.html tu mam extra model dla Bartasa :polew: :polew: ten zabytek stoi jak sie jedzie na wloclawek
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
no i co moze cos wiecej Klysiu :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ogladales mesia ?
-
Spociki Łódzkie
:polew: nie dolowac prosze Kimiusia bo zrezygnuje biedak z koloru
-
Spociki Łódzkie
no komus spierdzielil samochod moze temu co kierownicy nie przykrecil
-
Spociki Łódzkie
a ja sie jutro poopalam
-
Spociki Łódzkie
a co z praniem wiadomo cos :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
z zona to nie to samo
-
Spociki Łódzkie
za friko dalej ?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
i tak bym tyle nie wypil, jedna polowka mi na dwa dni starczy
-
Spociki Łódzkie
no coz... za 500 mozna wypoczac w gorach przez tydzien
-
Spociki Łódzkie
oj tam reszta pojedzie z checia pewnie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ja na 100 % nie