Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
kufa jutro do pracy po urlopie, nie wiem jak to przelkne- Spociki Łódzkie
to mam dupe ruszac czy nie :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 16:04_________________________________________________ kogucik nasz :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
to moj tekst, juz mi wszystkie zabieraja- Spociki Łódzkie
oo kufaaa... mam nadzieje ze to chlopak Adasia :polew: pewnie polowa forumowiczow ma taka nadzieje :polew:- Spociki Łódzkie
:polew:[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 10:31_________________________________________________wiedzialem- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
kierwa mnie tak gardlo boli- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no nie bo bylem kierowca- Spociki Łódzkie
dj my to musimy przy kielichu usiasc i sobie troche rzeczy wytlumaczyc bo ja mam za duzego nerwa na ciebie :>- Spociki Łódzkie
a ja mecze fife- Spociki Łódzkie
bedzie dobrze ustawiamy sie na 16- Spociki Łódzkie
jakby sie juto nic nie dzialo spam by lecial do nocy [br]Dopisany: 06 Maj 2011, 23:39_________________________________________________a tak strach wejsc- Spociki Łódzkie
czyli dziwek brak- Spociki Łódzkie
ale bylo chyba ustalone ze o 16 pod selgrosem, cos mi sie wczoraj obilo o uszy[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 22:05_________________________________________________Klysiu nawet adres jest podany kilka stron wczesniej- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Klysiu jakby co to pojedziemy fura, dodzwoniles sie do Barta ?- Spociki Łódzkie
obojetne mi sie nie chce :polew:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
imo ja tez mam karte jakby co :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
a marcin zalapujesz sie na chlanie jutro ?- Spociki Łódzkie
ouu lubie to sie zdryndamy kolo 14[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 21:26_________________________________________________jeszcze zobacze czy po drodze dja nie wezme- Spociki Łódzkie
no przeciez to norma.... kiedy zlot kiedy.... a w dzien... mnie nie bedzie, tego nie bedzie tamtego tez nie ja moge wpasc jutro do Ciebie a potem zadzwonimy po Dara to przyjedzie moze po nas :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
ouuu kurfaaaa gdzie ??[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 21:11_________________________________________________to juz lepiej do dja trzeba bylo jechac :gwizdanie: - Spociki Łódzkie