Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
sniezynka chyba pcha sie w gips
-
Spociki Łódzkie
podobno dobrze wchodzi weselna..... ale na weselu :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Chris a co ma sie ruszyc ?[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 18:27_________________________________________________chyba do niemiec :polew:
-
Spociki Łódzkie
hahah ;d kufa tak ciezko jest teraz z robota ze to masakra. mloda nie moze nic ciekawszego znalezc
-
Spociki Łódzkie
to czy juz nikt tu nie pracuje :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Mario popros zone zeby odebrala priwa :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Kimi zwolnienie czas zaczac
-
Spociki Łódzkie
kufa ja 2 ide do pracy ale pozniej do konca tygodnia wolne :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
szykuj klej na jutro, jak bedziemy w porcie z mloda moze podjedziemy
-
Spociki Łódzkie
dj dziala szrot... no pogratulowac :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Remik.... Twoje auto dzis widzialem, ale Ciebie za kolkiem nie bylo
-
Spociki Łódzkie
ehh jutro do pracy ;( dobrze ze od wtorku sie zaczyna tydzien
-
Spociki Łódzkie
hmmm meskie zdanie sie nie liczy pytnij babek co mysla
-
Spociki Łódzkie
mam ale 10 lat starsza i dzieciata :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ale jak zapraszasz :> mam nadzieje ze siostra bedzie wieszala pranie mniaaaam
-
Spociki Łódzkie
ehhh darmowe picie, jedzenie i mozna inna poznac. z taka tez bym poszedl i jeszcze avantem by pojechala[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 20:24_________________________________________________pokazuj fote kolezanki siostry
-
Spociki Łódzkie
ooo kierwa.... pieknosc sie odezwala. pokaz jej fote :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
to dobrze ze na dlugich nie jechales :polew:
-
Spociki Łódzkie
szoferem byles :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
bo ustawiony zostal wg innych znakow niz byl. nie wiem, dobrze jezdzi najpierw przeglad gazu bo moze tego wina tez byc
-
Spociki Łódzkie
ehh kurfa.... samochod odpala dobrze, jezdzi dobrze, ale pali wiecej gazu.
-
Spociki Łódzkie
no wiem ze jest ustawiony o jeden zabek inaczej niz byl bo ktos wczesniej sobie malowal znaki no i samochod mi troche wiecej pali. i teraz pytanie... czy o jeden zabek moze wiecej palic ??