Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Demontaż reflektora Audi A4 B5 (zdjęcie szklanego klosza)


djbinek

Rekomendowane odpowiedzi



Filmik mojego autorstwa, jak szybko i bez bólu zdemontować reflektory od Audicy. Tą samą metodą można rozebrać również lampy od Passata B5, Audi A6 C5 czy A8 D2. Nie wiem jak to wygląda w innych modelach, można wypróbować w piekarniku :)


Ten sposób nie sprawdza się w przypadku kleju w lampach A4 B6. Rozkleić lampy w B6 to piekło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pouczający filmik :good: na pewno dużo pomoże przy rozklejaniu metodą kulinarną :notworthy:

Osobiście myślałem ze ta operacja jest bardziej skomplikowana :mysli:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: a co zrobic jak mam kuchenke gazowa?? :polew: super filmik i wogole dzieki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy składaniu nie dawałem żadnego dodatkowego silikonu. Złożyłem wszystko tez podgrzewając w piekarniku i wszystko jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy składaniu nie dawałem żadnego dodatkowego silikonu. Złożyłem wszystko tez podgrzewając w piekarniku i wszystko jest good

Dokładnie tak samo robimy :) Wszystko złożone na sucho dajemy do piekarnika i po 30 minutach grzania dociskamy wszystko na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie czy Depo tez da radę tak rozłożyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie czy Depo tez da radę tak rozłożyć ?

no ja właśnie rozklejałem swoje depo :) wszystko tak samo jak zaprezentował djbinek tylko tam gdzie jest "coś metalowego" to w depo jest gwoździk, który trzeba najpierw wyciągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie rozkleić DEPO TYCE czy co tam jeszcze to mozna podważając płaskim śrubokretem i bez żadnego podgrzewania, bo kleje uzyte w tych zamiennikach sa do d...y decayed To własciewie jest powodem że paruja itp. Inaczej sprawa ma sie z ori II lift gdzie klej jest bardzo mocny, i trzeba by było dłuzej potrzymać lampę w piekarniku co grozi znacznym zdeformowaniem plastiku, a nawet zniszczeniem lampy. Lampy ori radzę rozklejac przy pomocy opalarki podgrzewając równomiernie, wtedy mamy pełną kontrolę co się dzieje z plastikiem i robimy to bez obaw hi

Ja mam FK DEPO angel eyes (te z filmiku), i mi nigdy nie parowały. Teraz mi zaparowała ta co rozklejałem i będę ją w tygodniu uszczelniał silikonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki depo idzie rozkleić nawet bez piekarnika i opalarki,

ale nie próbujcie ta metoda rozklejać or valeo, bo się nie da tam klej trzyma porządnie , nie to co depo, to klejenia nie używajcie sylikonu bo się nie sprawdza, polecam klej ze szczeliwem np wurth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...