-
Stukanie podczas jazdy
panowie coś mi stuka podczas jazdy i na wstecznym biegu ( brak stuków podczas skrętu) czy to może być przegub wewnętrzny
-
Odmłodzić samochód o 150 tys. km? "Żaden problem"
polak potrafi
-
Odmłodzić samochód o 150 tys. km? "Żaden problem"
Odmłodzić samochód o 150 tys. km? "Żaden problem" dobry artykuł przestroga dla kupujących używanego auta http://www.tvn24.pl/-1,1741848,0,1,odmlodzic-samochod-o-150-tys-km-zaden-problem,wiadomosc.html
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- koledzy możecie kliknąc na zdjecie mojej córci
proszę bardzo głos oddany.- Strefa Śmiechu
kurde dobre- Strefa Śmiechu
http://www.drzyjlacha.eska.pl/zdziera/7192/pobudka- Strefa Śmiechu
! :polew:- Strefa Śmiechu
:polew:- YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.wiocha.pl/431650,DEBILE_W_AUCIE brak mózgu- [B5 AFN] Za wysokie spalanie.
Tzn. Jak były teraz te mrozy -3 to przykręcił troche dłużej, ale za pierwszym razem i czuje że może być cieżko w zimie na -15, a kąt wtrysku i dawke ustawia się Vagiem ? tu poczytaj http://www.turbo-diesel.pl/zrob_to_sam/25/- [B6 AKE] Regeneracja pompy wtryskowej
naprawa pompy ve 4 edc - 732 zł plus naprawa nastawnika dawki paliwa edc 610 zl ale polecam szybko i sprawnie już zrobiłem 100 tys km od naprawy i nic się nie dzieje- [B6 AKE] Regeneracja pompy wtryskowej
poczekaj sprawdzę fakturę?- [B6 AKE] Regeneracja pompy wtryskowej
http://www.dieselsystem.pl/ ja tam robiłem regeneracje pompy polecam tylko daleko od ciebie- [B5 AFN] Które świece żarowe są lepsze Bosch vs NGK?
pomyśl nad świecami firmy Beru :> - koledzy możecie kliknąc na zdjecie mojej córci