Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Regeneracja pompy wtryskowej


AUDI_A4_2.5TDI_V6_180KM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z pompą wtryskową która trzeba jak najszybciej zregenerować lub wymienić. Mam do Was pytanie czy opłaca się kupić uzywaną za ok 1200zł czy lepiej oddać do regeneracji? (obawiam się że pomimo małego uszkodzenia policzą za kompleksową regeneracje bo nie mam jak tego zweryfikować)

Może ktoś z Was ma warsztat godny polecenia albo sam zajmuje się regeneracją?

Albo macie do sprzedania taką pompe już po regeneracji.

Oto jej nr:

059 130 106 L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałes warsztat godny polecenia wiec Ci podałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawa pompy ve 4 edc - 732 zł

plus naprawa nastawnika dawki paliwa edc 610 zl

ale polecam szybko i sprawnie już zrobiłem 100 tys km od naprawy i nic się nie dzieje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ogólnie lepiej regenerowac swoją? bo na allegro znalazłem pompe za 1200zł z przebiegiem 190tys wiec mozna sadzic ze przy przebiegu ok 170-180tys była regenerowana bo to z niemca wyciagnieta pompa. Jak sadzicie?

Tez byłem przed takim dylematem, regenerować czy używka... Decyzja- regeneracja u http://www.zanap.com.pl/ koszt 2600zl ( nowy korpus, nowy sterownik, nowy przestawiacz kąta wtrysku itd. ).

Strona firmy na allegro z przykładowymi cenami http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=14217462

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli jest to sprawna pompa a nie zdechlak (tego nie wiesz przed zakupem... loteryjka, prawda?) to brac bo za te 1200 zaden zaklad nie zrobi nic przy vp44 (chyba ze wymian tranzystorka jak zdechl... ale to nie naprawa pompy ale elektriniki) - nie wiem dlaczego chcesz ja zmieniac...

Jezeli masz mozliwosc oddania jakby cos nie halo to zamontowac, odpowietrzyc i wykonac log 001S, 004S, 004BS (w szukaj znajdziesz co to diagnostyka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający twierdzi ze została wymontowana z auta z przebiegiem 200tys wiec mozna sie spodziewac ze jest po regeneracji.

Uzywana na allegro 1200zł plan mam taki zeby ja kupic zamontowac a stara zostawic jak sie troche odkuje to oddac ja do regeneracji szacuje ze koło stycznie i po odbiorze zamontowac z powrotem a ta z allegro jak nie kleknie to sprzedac na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś robiłem w BOSH SERWIS w Skrobowie pod lublinem. Do niego duuużo ludzi z kraju wysyła pompy. Jest jak najbardziej specjalistyczny serwis co do pomp i ogólnie diesla.

Jak będziesz zainteresowany mogę Ci podesłać nr na PW.

ze szczerym poleceniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za pomoc. Pompa zregenerowana jutro swap. Skasowali mnie co prawda pod górna granice ale mam nadzieje ze już mam pompę z głowy.

2 lata gwarancji bez limitu kilometrów:)

a mozna wiedziec jaki byl zakres naprawy, cena i co za pozycje sa na rachunku lub rozliczeniu (jezeli sprawa byla na czarno bez podatku) z podpisem lub pieczatka?

Pozdrawiam,

Przemek

P.S.

zaklad laski nie robi bo odpowiada za swoja robote 2 lata ustawowo (odpowiedzialnosc sprzedawcy).... ale za swoja robote czyli jezeli zepsuje sie 6 miesiecy pozniej czesc obok tej co naprawiali plyniesz ponownie.... poniewaz nie znasz sie na tym to zawsze zepsuje sie ta czesc obok wiec zawsze plyniesz. Jedynym pewnym rozwiazaniem jezeli chodzi o "gwarancje" jest wziecie pompy regenerowanej i oddanie swojej w rozliczeniu (wtedy pole manewru w razie jej zgonu ogranicza sie jedynie "a bo zle zalozyliscie i dlatego sie popsula.... a bo sie zapowietrzala i dlatego sie zatarla... a bo pliawo bylo brudne... znalezlismy brudne paliwo w pompie wiec placi pan ponownie... itp itd"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...