Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
jak mi sie kuzwa nic nie chce
-
Spociki Łódzkie
Kasia.. ja wlasnie nie wiem dlaczego prawie cala impreze ogladalas podloge
-
Spociki Łódzkie
jestemy ujarane
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Tomus ja Ciebie ledwo slyszalem jak cos mruczales pod nosem, a ten gach mial Cie slyszec- Spociki Łódzkie
kierowca... a znasz de drajwer :polew:- Spociki Łódzkie
takie imprezy powinny byc co 2 miechy tylko knajpy zmieniac [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 18:13_________________________________________________nastepna w drewnianym kosciolku :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
do picassa tylko pomniejsz- Spociki Łódzkie
na 20 cm ciala :polew:- Spociki Łódzkie
Misiek tylko mi wtylkal.... spiles mi zone :polew:- Spociki Łódzkie
a wygladal podobnie- Spociki Łódzkie
chriss to afro mi miska przypomina :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
pieciu chlopa a on nie zdrefil, ale nie chcial polubownie rozmawiac- Spociki Łódzkie
hahah taka tworcza rozmowa byla ... o ma pan juz kogos, a to wy go nie znacie....nie.... te koles co tu robisz.... jestem od seby..... wyp@#$%^ bo cie zabijemy :polew: :polew:- Spociki Łódzkie
no nie mielismy gdzie Cie zapakowac, juz chcieli Cie do bagaznika ladowac :polew:- Spociki Łódzkie
nie lam sie Kacha kazdemu sie moglo zdazyc- Spociki Łódzkie
ale ludzi tutaj- Spociki Łódzkie
Jedz Seba... dj chce sie spiknac :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
nie pomagasz jej- Spociki Łódzkie
:polew: dobrze bylo :polew: z taka ekipa mozna sie bawic- Spociki Łódzkie
o raju fajnie bylo Barta to trzeba pilnowac :polew: dobrze chriss ze byles w poblizu przejalem zamach na goscia jak juz celowal Bart :polew: ale sam bym go nie odprowadzil :polew: [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 15:55_________________________________________________Klysiu...a w taksowce.... kierowca .... powiedz no :polew: :polew: ja nie moglem wytrzymac- Spociki Łódzkie
za glosno spiewalem bo jestem od seby :polew:- Spociki Łódzkie
o moje gardlo....- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie