Treść opublikowana przez Bartas
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jeszcze nie dotarly
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
no pogratulowac i zazdroscic a w jakiej instytucji ? znaczy co wogole robisz...kierwa.... nic o was nie wiem
-
Spociki Łódzkie
to ja sobie pykne porteroweczki :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 19:49_________________________________________________ale zima tutaj
-
Spociki Łódzkie
no Mario, Tomus mial wszystko co mu dales :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
teraz musisz nastepna taka impreze zupelnie na trzezwo, no nic nie pobawilismy sie z Toba
-
Spociki Łódzkie
Kasia nie wiesz...mowil kiedy ja tam bym chcial ale wiesz.... jak jakas biba to nagle sie klubowicze powiekszaja poczekam az przyschna zeby mniej osob zapraszac
-
Spociki Łódzkie
oj chriss..... zobaczysz w kosciele.... czy ktos ma cos przeciwko temu slubowi..... taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkk :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
ja sie zapytalem mlodej co tak sie dawalas calowac Miskowi :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
obiektyw go lubi
-
Spociki Łódzkie
nigdy nie mialem tak duzo zdjec z mloda :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
a to byles z nami ?? :polew: :polew: zartuuuje
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
na dysku :>[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 21:30_________________________________________________przeswietlio strasznie[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 21:33_________________________________________________tooo wiadomo kto miska spil :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
tak myslalem ze pomiedzy dziewczynami siedziales :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
a po ktorej stronie ??
-
Spociki Łódzkie
jak wygladasz ... wasy mam [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 20:33_________________________________________________ :shocked: :shocked:
-
Spociki Łódzkie
Śmieszna rozmowa : Pawełek and Kasia pawelek z grajewa... to dla tych co nie wiedzieli o co biega
-
Spociki Łódzkie
hmm.... nie wiem czy nie bylo kamery :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
szkoda ze pod vw nie bylo fotografa :polew:
-
Spociki Łódzkie
ale cisza, zacznie sie dopiero jak beda foty
-
Spociki Łódzkie
no przy tym vw i nie wiem dlaczego mnie ramie napierdziela
-
Spociki Łódzkie
nie ktos mi to wmawial :gwizdanie: ja jestem spokojny chlopak