Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
to nie byles pod manu ??? my bylismy
-
Spociki Łódzkie
i nawet na do widzenia nie pomachales jej
-
Spociki Łódzkie
audi A4.mpg takie losie psuja furgon a ja szukalem boczkow do drzwi
-
Spociki Łódzkie
ale moze za klubowiczami poszaleje :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
moja tez dzieli ;p szczegolnie jak z Michalem siedzialem przy innym stoliku :polew:
-
Spociki Łódzkie
zalatwimy jej bana
-
Spociki Łódzkie
a ja myslalem ze zona chrisa czyli dobrze ze za duzo nie pisalem :polew: [br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 18:26_________________________________________________macie jakies plany na sylwestra ????
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
zona go ubila a na motoallegro bedzie jego fura jutro
-
Spociki Łódzkie
Ania... mrrrr :gwizdanie: siniakow brak
-
Spociki Łódzkie
prosze o usuniecie ostatniego zdjecia :polew: cholera czas isc do fryzjera :polew:
-
Spociki Łódzkie
kufa trza firmowe koszulki kupic a gdzie na tany dotarliscie ?
-
Spociki Łódzkie
wyczesany spot, takie cos to ja rozumiem :>
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
KASIA ... ja tych lubie http://mamtalent.plejada.pl/108,18947,8,mam_talent_-_final_live,0,wideo_detal.html rewelacja wykon jak i kazdy poprzedni
-
Spociki Łódzkie
:polew: jutro spot
-
Spociki Łódzkie
nie pisze bo moze zony czytaja :polew:
-
Spociki Łódzkie
prosze Cie zadnego spota nie bedzie ;D jakies 20 minut temu sie rozstalismy, Hugo wyszedl wczesniej ;D Impreza bardzo udana, nowe osoby poznane :polew: Kimi.... luv :* ale Zajaczka sie nigdy nie bralo na podryw hahahahaha
-
Spociki Łódzkie
pojechalismy na tance... ale Asia jutro do pracy wiec sie urwalem a sie zastanawialismy czy piszesz sam ze soba, czy z Djem
-
Spociki Łódzkie
co do pyk wyslalem co do krzyza... nie ja ufff wyrwalem sie Śniezynko :* kiedys wpadniemy do Ciebie Boss pierwsza klasa
-
Spociki Łódzkie
Gdzie jest kierowca do k*#@##^ nedzy :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
to zart tygodnia chyba :polew:
-
Spociki Łódzkie
chciala zeby jej wagine potrzymac bo to byla dosyc duza kobieta
-
Spociki Łódzkie
my jeszcze na nocne dagrasso pojechalismy :polew: ide siku idzie ktos ??