Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
klekaj do miecza
-
Spociki Łódzkie
ouuu zakochalem sie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Seba padlem..... Tfoje oszy som hipnotajzin bedziesz wiedzial ocb :polew:
-
Spociki Łódzkie
dopiero czwartunio
-
Spociki Łódzkie
morda nie szklanka
-
Spociki Łódzkie
i jeszcze na organkach popyli i normalnie.... nastepny co fora pomylil
-
Spociki Łódzkie
ouu wsiadlbym do takiego pociagu :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
jak poznam Twa facate to podejde :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ge pe es Cie nie doprowadzil pewnie
-
Spociki Łódzkie
Seba to sciagnij mi do mazdy jeszcze jak masz mozliowsc dzialajaca. Bo ostatnia jakos nie chciala mi zaprazyc
-
Spociki w Skierniewicach
Seba w ktorym miejscu beda te twoje roboty w manu to podejde zobaczyc i o ktorej
-
Spociki Łódzkie
cofnelismy zegarki czyli wstawalem o 7:30
-
Spociki Łódzkie
bo po co ta zmiana czasu jest, wstaje kufa o 6:30 codziennie sziit
-
Spociki Łódzkie
bo to czat onetu po 30
-
Spociki Łódzkie
Piekny, mlody i mam audi :polew:
-
Spociki Łódzkie
Kasiu... zawsze mozesz
-
Spociki Łódzkie
http://moto.allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b5-dymione-kombi-avant-i1277367032.html kupcie mi na urodziny
-
Spociki Łódzkie
Bosz....juz sie obudzil
-
Spociki Łódzkie
czterech wiecej to juz 7 aut :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
ogolno lodzikiego
-
Spociki Łódzkie
lipa Panie takie cos mnie nie interesuje :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
szukam gdzie sie wkrecic
-
Spociki Łódzkie
najzalosniejsza z calego filmu, reszta to prawdziwa prawda [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:33_________________________________________________Co robicie w sylwestra ?????
-
Spociki Łódzkie
ja znowu kasztelana, jakos mi zasmakowal
-
Spociki Łódzkie
do lwa k**** do lwa