Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
tych pod ktorymi kiedys stalismy juz nie ma
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Ana.... kierowcy nie pija ;(
-
Spociki Łódzkie
wpisowe 0,7 zoladkowej
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a w niedziele napiszesz ze nie mozesze bo....
-
Spociki Łódzkie
co za duzo to nie zdrowo
-
Spociki Łódzkie
kocham pilke nozna :slina: :slina:
-
Spociki Łódzkie
do takiego wyswietlacza musial bym okulary przeciwsloneczne zakladac
-
Spociki Łódzkie
szkoda ze niebieska juz nie zyje :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
boje sie ze zmienie na gorszego lepiej
-
Spociki Łódzkie
tu sie wytnie, tu dorobi ;p
-
Spociki Łódzkie
ale gore nog Ani
-
Spociki Łódzkie
ehhh ..... i czar prysl
-
Spociki Łódzkie
to ja wstawie gore nog
-
Spociki Łódzkie
wiesz Ana felgi takie to mozna miec a nogi.... :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
dlugie buty :polew:
-
Spociki Łódzkie
chcialem to zdjecie tez na avatarka ale.....
-
Spociki Łódzkie
ale salatka kolo was
-
Spociki Łódzkie
nie wiem Kimi chyba na samochody patrzysz bo te laski chude i cyckow 0
-
Spociki Łódzkie
e no ubuntu widze
-
Spociki Łódzkie
znamy dlatego jestesmy wolnymi strzelcami
-
Spociki Łódzkie
wole tyl auta niz przod tej laski :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 14:04_________________________________________________Seba pokaz chociaz fote zony bo jej nigdzie nie zabierasz
-
Spociki Łódzkie
o 11:11 sie urodzil
-
Spociki Łódzkie
poczekam do urodzin bedzie za free :gwizdanie: