Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
uffff ale sie sponiewieralem :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
damn, gdzie mam podjechac ????
-
Spociki Łódzkie
za ciezkie w wymowie
-
Spociki Łódzkie
u Kasia, a rozmawialem z Twoim dyrektorem ze chce maskotki
-
Spociki Łódzkie
jak tam zarabiacie na akcjach GPW czy juz sprzedaliscie ?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ROZMOWA KONTROLOWANA
-
Spociki Łódzkie
wpisz mnie bo musze kapetki dla niuni letnie kupic :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
skad ja to znam... codziennie jakas impreza w coraz to innym przedszkolu lub zlobku, no coz. my rozdajemy z poczatkiem roku zawsze
-
Spociki Łódzkie
no jeden jest, popatrz na sama gore :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ojcze prowadzacy tylko raczki na kolderce
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
podzielcie sie ze mna, mam duze potrzeby [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 23:43_________________________________________________poprawione
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jak cos pracuje u producenta maskotek :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
to teraz wklejmy mu wszystko ze strony 600- Spociki Łódzkie
nie bylo tego tu ostatnio ?- Spociki w Skierniewicach
Seba zbuduj mi takie cacko- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ale dobrze Cie wspominam- Spociki Łódzkie
Ana .... my juz pamietamy co robilas :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
ahh ten filetowy cfeterek :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
oj kufa klekaj do miecza to tekst z fb :gwizdanie: Kimi nie do Ciebie to bylo :} - Spociki Łódzkie