Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
tylko sniezynka ma zeby bo on stworzyl spoty
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
sniezynka wie o kim mowa sniezynka cycolinka :polew:- Spociki Łódzkie
te... sniezynka...- Spociki Łódzkie
ahhh porterowka... ahhhhh- Spociki Łódzkie
Mam 16 lat jestem od dwoch miesięcy w ciazy i nie wiem czy to moje dziecko. Pomóżcie!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- Spociki Łódzkie
no comment.....Chodzę już z moim chłopakiem od dwóch tygodni. Kilka dni temu ustalił ze mną termin naszego pierwszego razu. To już za dwa tygodnie. Ale jest coś jeszcze: powiedział, że mamy TO robić z jego przyjacielem! Jestem bardzo podniecona...dwóch chłopców. Jeden z przodu drugi z tyłu, ale ja jestem dziewicą! Mam błonę i muszę się z nią jakoś uporać. Bo przecież nie powiem chłopakom, którzy już to kiedyś robili, że jestem dziewicą!!! Ale postanowiłam to załatwić z moją przyjaciółką i kolegą. Postanowili mi pomóc. Wypożyczyliśmy kilka książek z biblioteki i, gdy moi rodzice wyjechali na dwa dni do Ustronia, przyszli do mojego domu. Przeczytaliśmy, że podczas pierwszego razu chłopak może załatwić sprawę swoim językiem. Nie chciałam by mój kumpel to robił!!! Miała zrobić to moja przyjaciółka. Położyłam się na łóżku i rozszerzyłam nogi i Ania wsadziła język.... Czułam taką przyjemność... Ale Ania wstała i powiedziała, że nie potrafi. Wsadziłam kawałek lodu do pochwy i zawołałam kumpla. Zdziwił się i po co ten lód, ale robił to. I nagle...! NIE MÓGŁ ODKLEIĆ JĘZYKA! W głupiej pozie zastygliśmy. Moja przyjaciółka zadzwoniła na pogotowie... Nie będę opisywać co się działo. Ale odmroziła mi się troszkę... Mam TAM całe sine. I co teraz?!!! Już za niecały tydzień...co teraz?- Spociki Łódzkie
fb mnie powalil..... nowa aplikacja drogie brawo Drogie Bravo! Mam na imie Kasia i mam 14 lat. Piszę do Was bo mam duży problem. Od jakiegoś czasu masturbuje się świeczką. Powiedziałam o tym swojej najlepszej przyjaciółce. A ta mi powiedziała, że od tego można zajść w ciążę. Czy to prawdaPomóżcie!- Spociki Łódzkie
pierwszy najdluzszy pracujacy tydzien listopada....damn- Spociki Łódzkie
tylko dupeczek za malo- Spociki Łódzkie
KIMI laska z fb .... zakochalem sie- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
brudasa nie widac, ale jako jedyna sie nie swieci- Spociki Łódzkie
to posiedzieliscie- Spociki Łódzkie
bany je nesquika :polew: :polew: teraz zamiast prezes zrob sobie sniezynka :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
hahahah ale ta sniezynka bedzie miala zaj.... piersi- Spociki Łódzkie
ee widac ze mikolaj czuwa nad lodzia- Spociki Łódzkie
oj tam nalezy sie odpoczynek, a nie wciaz d*py- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
I vetel pieeeknie- Spociki Łódzkie
to o 18 zrobmy spota i juz- Spociki Łódzkie
no mowilem biale kolorou pomaranczowego- Spociki Łódzkie
ja moge byc ale po F1, a przypadkowo z mlodej konta pisalem- Spociki Łódzkie
duza stara wieza jest w paryzu[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 17:22_________________________________________________Kimi panterke masz na fb ?- Spociki Łódzkie
ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh - Spociki Łódzkie