Treść opublikowana przez Bartas
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a ja juz w domciu :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
i po co Ci jak nie chcesz wymieniac zawiasow ;p
-
Spociki Łódzkie
z dziurka badz z cyckiem
-
Spociki Łódzkie
ale jeszcze masz lacznik w ksztalcie c i koncowke drazka w zestawie wiec nie 4
-
Spociki Łódzkie
on sie wstydzi swojego chlopaka pokazywac [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 12:32_________________________________________________6 szt na jedna strone jesli dobrze licze
-
Spociki Łódzkie
nie jest trudno tak szczerze. wymienialem sam gorne, wymienialem dolny, ale calosc oddalem do zrobienia ;p[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 12:29_________________________________________________http://allegro.pl/wahacze-lemforder-audi-a4-a6-vw-passat-b5-kpl-wawa-i1281578655.html ja u tego kupowalem
-
Spociki Łódzkie
hahaha 600 zl to za wymiane sie placi ja wrzucilem lemy teraz juz ladnie chodza
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
no ale zrobiles czy nie ? bo to roznica ze chcialem a zrobilem
-
Spociki Łódzkie
GDZIE JEST KRZYZ
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
co nikogo !! ORMO czuwa
-
Spociki Łódzkie
mow komu zaraz sie beda podobaly :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
dzieci lubia misie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
dobranoc Kasiu dobranoc Misiu Poooorrraaaaa naaa dobranoc bo juz ksiezyc siwieeeeciiiiiii
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
oj tam wszyscy.
-
Spociki Łódzkie
normalnie, nie bylo miejsca zeby zaparkowac przy was :polew:
-
Spociki Łódzkie
:bicz3: mówiłem przeca, że nie mam czym się przytoczyć olaaaa..... mowilem o sobie
-
Spociki Łódzkie
i Bartusia tez nie bedzie bo mu sie nie chce d*py z domku ruszyc :gwizdanie:
-
Muzyka w naszych autkach
dobra wstawka
-
Spociki Łódzkie
nie no zmienil opony bo pewnie snieg napierdziela :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no snieg tak nawala za oknem ;P
-
Spociki Łódzkie
wciety ale obecnyyyy