Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
hahahahaha zmieniarka z 2 radyjek nie mowie u rudego w strone spozywczaka jak sie jedize jest taka budka i tam ma czesci audi bmw
-
Spociki Łódzkie
kufa jaka cena, podjedz na fanciszkanska sie dowiedziec o cene tylko nie do rudego
-
Spociki Łódzkie
a umowisz mnie z siostra
-
Spociki w Skierniewicach
oj tam, my nie jestesmy zazdrosni wiec tez nie badz
-
Spociki Łódzkie
brokuly przepyszne, ale zostawilem dla reszty
-
Spociki Łódzkie
lol... i wafle z lodow pewnie tez
-
Spociki Łódzkie
ludzie kaszleli ale byli
-
Spociki Łódzkie
a jakie koszt awymiany ?? bo nie wiem ile butelek kupic dla Bartka :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
kalendarz wymian ma zajety
-
Spociki w Skierniewicach
Bart tylko nie sam na sam ktos musi potem Marte? holowac
-
Spociki w Skierniewicach
haha dzieki wam beda wieksze u nas niz 5 aut
-
Spociki Łódzkie
nie no Ana my dziekujemy :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
jak lizal rece zeby prad przeszedl
-
Spociki Łódzkie
a dlaczego sa takie niewyrazne ?
-
Spociki Łódzkie
Kasia dzwoneczek obiecany :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
Barta chyba strules bo nawet na gg sie nie odzywa
-
Spociki Łódzkie
ja ich chcialem zabrac z tej ciemnej dziury do miasta ale nie .... nie.... plywac beda
-
[B5 ARG] Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów :)
dobrze a jak przykrecac to z jaka sila ?
-
Spociki Łódzkie
nie bede oszukiwal mi sie podobalo szczegolnie lionel wiem kto na weselu mi zagra .... i kazanie walnie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
aa dzieki za grila i fajna obsluge, no i nie moge niestety nie wspomniec o zespole disco polo w liczbie 1
-
Spociki Łódzkie
zagladalem i czekalem kiedy zaczniesz
-
Spociki Łódzkie
ona raczej kot:P
-
Spociki Łódzkie
zobaczymy co bedzie potem :gwizdanie: wiesz kota nie ma mysz szuka innego
-
Spociki Łódzkie
bede z mloda ale nie na dlugo bo o 17 do pracy idzie
-
Spociki Łódzkie
no ja zobacze jak do pracy dojade w poniedzialek, zamykaja mi limanke i wszystko puszczaja lutomierska :wallbash: