Treść opublikowana przez Bartas
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jak popijesz z Bartkiem i Tomkiem bedziesz warzywkiem :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
oj tam mowa o warzywach :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
dni rzgowa sie skonczyly ale pochlej party bylo niezle szczegolnie dla mojej mlodej Z Bartkiem rozmawialismy, ze moze jakies zakonczenie sezonu cieplego mozna by zrobic
-
Spociki Łódzkie
jak kobiety nie chcesz zmienic czas na dni rzgowa przyjechac
-
Spociki Łódzkie
Seba...jedno sluszne rozwiazanie zmien kobiete :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
jak sie ma biturbo to policja zaczyna punktacje od 10
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no na 11 zdjeciu przydal by sie misiowoz, super fotka- Spociki Łódzkie
z krzyzakiem..... no nie wiem- Spociki Łódzkie
za 300 to wole jazde z 2 laskami- Spociki Łódzkie
Dodano 2010-08-11 12:40 Samochód, na którym realizowane jest przeżycie może się różnić od przedstawionego na zdjęciach. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt przed dokonaniem zakupu. czyli mozesz dostac koszyk z tesko do driftu- Spociki Łódzkie
ooo na strykowskiej do ronda tez ostro krecili dzis :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
woda swiecona :polew: :polew:- Spociki Łódzkie
to to piliscie pod krzyzem ?? cytrynowke ?[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 23:04_________________________________________________jak Ewa prowadzi to zawsz- Spociki Łódzkie
prosze sie cytrynowka za 11 zl niee.... to g jest to ja juz wole ta zaladkowa- Spociki Łódzkie
ja nie robie glosowan, prezes musi. Sami mozemy zrobic jakies swieto sobie [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 22:29_________________________________________________ma ktos sokowirowke pozyczyc na jeden dzien ?- Spociki Łódzkie
ja sie wysrac po wczorajszym jedzeniu grzybow nie moge kiedy jakies swieto miasta jest, teraz ja bede pijacy- Spociki Łódzkie
i jak smakuje miodowa ? i kiedy wpadac z kierowca :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
ja jebe.... na jakiej ty choince wisiales :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
łódź pije zreszta Twoje zdrowie :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
ja pierdziu, trzeba zaczac bany dawac za to lanie wody- Spociki Łódzkie
kufa.... powinni tutaj zalozyc shotboxa- Spociki Łódzkie
too Pan Wałek pojechał :gwizdanie: