Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
uuuu to znizki na zarlo beda ;p i jest gdzie spoty robic
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Malutki tez wpadaj nauczysz sie czegos :gwizdanie: jak moj rower ;p
-
Spociki Łódzkie
oki oki :} moze byk tylko od 8 trunkowac:P
-
Spociki Łódzkie
to rano zaczniemy ?? kolo 15 chcialismy na wawe udezyc
-
Spociki Łódzkie
ale to co u mnie robisz czy u siebi ? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
to jeszcze troche mam do wymiany :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
koszta mnie zabily ale jak ma nie piszczec
-
Spociki Łódzkie
olej ? a do sprzegielka nie kupiles lozyska ?
-
Spociki Łódzkie
o fak.... i co tam wymieniasz?? opowiadaj :>
-
Spociki Łódzkie
A teraz wiecej odpowiedzi na pyt :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
a skad ja mam to wiedziec ?? A Ty co kupiles ? i mow ceny bo akurat leze, to sie nie przewroce :> Jutro po pracy zaczyanamy ? czy wolisz inny dzien :>
-
Spociki Łódzkie
wszystko co ty :>
-
Spociki Łódzkie
ile mnie to bedzie w nastepnym czasie kosztowalo ?
-
Muzyka w naszych autkach
Maciek80 i to sie nazywa kalibracja obrazu
-
Spociki Łódzkie
ehh po miescie to tylko sluchacze jezdza i nic nie powiedza skur !@#@%
-
Spociki Łódzkie
nagrali ci na pena film
-
Spociki Łódzkie
to cb nie masz ? to ile cie to kosztowalo i ile nadmiaru miales na budziku
-
Spociki Łódzkie
cisza na morzu wicher rwie..... :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
uu czyli nie robisz klimy
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
to jest czlowiek pracy woli bezrobocie od tyrania jak inni
-
Spociki Łódzkie
ale szary dzien, jak mi sie nic nie chce robic.
-
Spociki Łódzkie
jestem wolny od rana, zawsze dhl cos podrzucic moze
-
Spociki Łódzkie
to lipa, no nic jak bedziesz chcial to robic i trzeba kanalu to zapraszam oczywiscie. narzedzia sa