Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
oliwe unimila bym wzial
-
Spociki Łódzkie
uu to juz widze szofera na swoj slub
-
Spociki Łódzkie
no to sie postaraj wczesniej
-
Spociki Łódzkie
hmm ja tez z tyry bede jechal... jeszcze mi sie wyjazd do wawy trafil postaram sie do 16 wrocic
-
Spociki Łódzkie
ona po prostu chce Ciebie zobaczyc :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
olac ognisko kobieta do grila bedzie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no zakladalem u siebie alarmy w poprzednich autach :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ja mu moge zajzec w centralke ;p czy mam wziac narzedzia ??
-
Spociki Łódzkie
no to za kare kiepbaski na gryla :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
to jutro jeszcze obgadamy co i jak :} bo w piatek jade do wawy i nie wiem czy do kompa dojde
-
Spociki Łódzkie
przyjalem to popite miej i gryla :gwizdanie: aaaa... i adres na prv
-
Spociki Łódzkie
no dopsz.. to ja chociaz 100 dla siebie wezme:d
-
Spociki Łódzkie
herbata, kawa zbozowa, kawa mielona, rozpuszczalna
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
mam zaczarowany rozcienczalnik ktory wypala rece uszczelki brak
-
Spociki Łódzkie
ja Ci pomoge, lewy nie jestem ale nie chce po prostu sam robic mam jakies narzedzia brac procz butelczyny :>
-
Spociki Łódzkie
a moze piatek kolo 17 ? bo mloda pracuje w sobote
-
Spociki Łódzkie
to teraz ja z kierowca sie ugadam, a kiedy by pasowalo ?
-
Spociki Łódzkie
no Bartus w takim razie lepiej dla Ciebie jak bedzie impreza naprawcza u Ciebie, bo ja bede z kierowcom a Ciebie kto odwiezie
-
Spociki Łódzkie
no to biesz furgon i w miedzy czasie jak Bartek bedzie pracowal z flaszka przy mojej niuni bedzie zakladal Ci sterowanie
-
Spociki Łódzkie
nie zrozumialem ale wole na paczka
-
Spociki Łódzkie
buhehehe po 0,5 mozecie mnie do kanalu pod auto wrzucic i zapomniec o mnie
-
Spociki Łódzkie
seba.... no ciebie nawet jak sie pogilga to nie wejdziesz
-
Spociki Łódzkie
no garaz malutki ale jak sie scisniemy :gwizdanie: