Treść opublikowana przez Bartas
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
u spamerka przyszla :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
tak, bardzo ladnie mu wyszlo :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
uuuu Jerzyk moze dac Ci swoja to od kierowcy
-
Spociki Łódzkie
powoli idzie, tylko zmien cos co by tak samo nie wygladalo bo to do urzedu bedzie szlo chyba
-
Spociki Łódzkie
no moge Ci wyslac na @ jak chcesz
-
Spociki Łódzkie
jak mi sie nic nie chce dzisiaj
-
Spociki Łódzkie
uuuu juz 3:0 i cos kreci w brzuchu ta kielbasa :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
dobra bo druknalem ta oferte oblukasz sobie i chce podobna dostac
-
Spociki Łódzkie
no to git bo na stare pw nie odpisujesz wiec trza pogadac
-
Spociki Łódzkie
ja tez o 19 mam nadzieje ze w polowie warszawiak tez dojedzie
-
Spociki Łódzkie
ale ja do kabaretu
-
Spociki Łódzkie
cholera szkoda ze teraz to przeczytalem poszli bysmy z mala, ale trzeba bylo pracowac w chacie
-
Spociki Łódzkie
ajj 26 to sie odbedzie
-
Spociki Łódzkie
w ekspresie pisali ze beda fury pokazyac
-
Spociki Łódzkie
a dzis nie ma w galerii na dachu ?
-
Spociki Łódzkie
i tacy jeszcze maja czelnosc strajkowac.....
-
Spociki Łódzkie
to jak Ty jezdzisz jak nie masz a co bylo z klima ????
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
nie widzialem, kupilem juz taka
-
Spociki Łódzkie
dlatego teraz jasne bym chcial, troche przyciemniaja ale zawsze bezpieczniej przed wybiciem
-
Spociki Łódzkie
no widze ze tam po 80 za boczki, kuzwa ale tak mi zal zrywac fakk
-
Spociki Łódzkie
nie mogles na pojezierska jechac tylko taki kawal
-
Spociki Łódzkie
Tom o ktorej tam jedziesz moze pojechal bym z Toba zerwali by mi te i nalozyli jasniejsza. Jaki koszt przodu ?
-
Spociki Łódzkie
ehh olewa mnie ten listonosz :gwizdanie: