Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
jestem kufa zalamany... nie powiem.
-
Spociki Łódzkie
podgrzewalismy ni kuta
-
Spociki Łódzkie
osz... jeszcze pierscien jutro chca wyciac tarcze wiec musze byc wczesniej
-
Spociki Łódzkie
nom, ale i tak nie zeszla tarcza jeszcze[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 20:02_________________________________________________czy tylne tarcze kupuje sie z koszykiem abs czy nie ?
-
Spociki Łódzkie
jak ktos ma pecha to palca w d*pie nawet zlamie. tak mi sie zapielko 2 lozysko w kole tylnim, zostaly 2 waleczki przemielone i oslonka lozyska i nie chce zejsc. w trakcie zbijania pekla tarcza.... i c**j.... dalej nie zeszlo. kocham tego zloma
-
Spociki Łódzkie
http://www.smog.pl/wideo/35738/impreza_jedzie_przez_wies/ :polew:
-
Spociki Łódzkie
skad ja to znam
-
Spociki Łódzkie
zdjecia wycinam na strone jak zawsze
-
Spociki Łódzkie
tia.... zawsze wywalalem tlo gumka teraz poznalem 4 opcje i juz mam problem ktora najlepsza
-
Spociki Łódzkie
ogladam tutki psa
-
Spociki Łódzkie
Listonosz odchodzi na emeryturę. Mieszkańcy jego rewiru postanowili go pożegnać, każdy na swój własny pomysł. Przychodzi do pierwszego domu, otwiera facet, bierze listy i wręcza mu czek na 200zł. W drugim domu dostaje pudełko kubańskich cygar, w trzecim butelkę dobrej whisky. Przychodzi do czwartego, otwiera mu odziana skąpo, ponętna blondynka. Patrzy na niego kocim wzrokiem i zaciąga do sypialni. Jeden, dwa... pięć orgazmów. Po wszystkim kobieta przygotowuje mu wspaniały obiad. Na sam koniec podaje mu kawę i banknot dziesięciozłotowy. Facet zdziwiony drapie się po głowie. - To co pani dla mnie zrobiła było wspaniale, ale po co mi te dziesięć złotych? - Zastanawiałam się, co panu dać w związku z odejściem na emeryturę. W końcu mąż powiedział: "P****ol go!! Daj mu dychę!" A posiłek sama wymyśliłam... z pozdrowieniami dla malautkiego
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
tylko wiesz.... moze drzewo wezmiesz jako kierowce jakby co
-
Spociki Łódzkie
nie wiem czy pojedziemy jutro do stajni, bo jak tak to mozna jakas flache zarzucic :]
-
Spociki Łódzkie
po tyrze ;p nie wiem co moja mloda wymysli wiec moge napisac jutro :]
-
Spociki Łódzkie
w sumie mozna i jutro...
-
Spociki Łódzkie
moze masz ochote w srode do dlutowka podjechac :>
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
nie moge znalezc nawet po nicku
-
Spociki Łódzkie
ma ktos jakies dojscie do perfum org ?
-
Spociki Łódzkie
a gdzie byles :>
-
Spociki Łódzkie
czyli jednym slowem lipa wyszla jak zawsze :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
niebieska ma wygar... i jak tam malutki cos powiedzial ciekawego ??