Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
przeganiac chmury na wieczor :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
piszemy listy zebys pozniej z pracy wracal
-
Spociki Łódzkie
jaka tasma ?? juz instaluje :gwizdanie: d*pa etka nie chce mi ruszyc nei wiem moze za malo mam miejsca ;Dw
-
Spociki Łódzkie
...i oddaj niunie do lakiernika
-
Spociki Łódzkie
:gwizdanie: dobrze gadasz, klubowe kubeczki poprosimy
-
Spociki Łódzkie
ale na wlokniarzy !!!!!
-
Spociki Łódzkie
za estakada masz reala, na swiatlach musisz zawrocic. Zbieramy sie przewaznie kolo autobusow
-
Spociki Łódzkie
i bardzo dobrze, byle by szef wszystkich szefow nie nawalil ---- Sebusiu :> Ty juz wiesz co ja chce :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
juz po pracy ?? Tom zadzwon do Bartka czy bedzie na spocie
-
Spociki Łódzkie
bedziemy czekac kolo zlotu mercedesow
-
Spociki Łódzkie
no staraj sie ;p
-
Spociki Łódzkie
Sebciu....nic mi na skrzynke nie przyszlo :gwizdanie: Piatek, bede nie wiem w jakim stanie ale bede :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
jestem jak najbardziej zaa
-
Spociki Łódzkie
bo mowa byla o gwaltach bez zlecenia
-
Spociki Łódzkie
Miroslaw - gwalty na zlecenie, bez zlecenia zreszta tez. Amfetamina produkcja dystrybucja masturbacja
-
Spociki Łódzkie
oj tam, daje Ci 5 minut zabiez ja na gryla ;p poznamy kolejne drzewo jak Ci idzie pisanie
-
Spociki Łódzkie
26 ? bo w nastepny wekend juz nas nie bedzie
-
Spociki Łódzkie
a moze zrobimy spota tam gdzie grilowalilsmy :>
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
na klape za mala
-
Spociki Łódzkie
no kuzwa.... Pat przyciemnil szyby bez ramek nie rusza
-
Spociki Łódzkie
ja tez, a kolega zolta mial na zlocie rozebrana mocno szarpiesz i puszczaja zaczepy
-
Spociki Łódzkie
i po co to wszystko jak musialem w domu dojesc
-
Spociki Łódzkie
ehhh, na chlebek sie patrzyles a o najwazniejszym zapomniales
-
Spociki Łódzkie
no dla siebie nie bralem wiecej