Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
ja tez... juz niedlugo wekend zaczynamy :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no Tomasz.... picie i wymiana dziewczyn w lozku.... damn.... juz mi sie podoba
-
Spociki Łódzkie
ja od razu 2 napisalem ale jak cos mozna 5 wziac
-
Spociki Łódzkie
to git drzewa mamy z glowy :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
a Ty bierzesz Ewe ?
-
Spociki Łódzkie
jeszcze sie nie dostalismy przyjacielu :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
uhahahaah to jestem przed toba :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no jak sie uda to bedzie, ale ona biegi zmienia
-
Spociki Łódzkie
niedostepny ;P moze @ wyslales :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
uuuuu Asia sie obrazi[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 22:22_________________________________________________no pw to priv
-
Spociki Łódzkie
nie... my chcemy robic za balast r u my driver Bart :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
Bart ale jak sie zalapiemy to jedna fura dygamy
-
Spociki Łódzkie
no dopra zona powiedziala pisz do Bienka jedziemy czemu.... bo fajne pokoje :polew:
-
Spociki Łódzkie
no kurcze wakacji tak daleko nie instalowalem. mamy czerwiec a oni juz na wrzesien. nie wiem czy bede zyl
-
Spociki Łódzkie
kurcze tez myslalem co by nie pojechac tam :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
nie wiem przez okno nie wyglada najgorzej ;p
-
Spociki Łódzkie
a ja bym chcial to zobaczyc
-
Spociki Łódzkie
no dzis patzylem na sportingbet 19 latki grali... 20 sekunda poczatek meczu... bramka oczywiscie Bartek tego meczu nie obstawil [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 22:17_________________________________________________tia... jestesmy po nokaucie mozemy sie podniesc tak jak golota
-
Spociki Łódzkie
jak to powiedzial komentator cale 10 minut dobrze gralismy zenada. wy***ac ta cala polska pilke bo na co to placic
-
Spociki Łódzkie
na 1 hiszpania polska strzelili 2 juz
-
Spociki Łódzkie
o ty papo .... [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 22:09_________________________________________________buhahaha juz przegrywamy :polew:
-
Spociki Łódzkie
Tomus 22 idz juz spac dorosli przy piwie mecz ogladaja
-
Spociki Łódzkie
653 90 20, pracownik akurat ma a4 wiec kazda traktuje jak swoja
-
Spociki w Skierniewicach
u nas tez sa potezne zloty
-
Spociki Łódzkie
ja zakladalem gaz na karwienskiej, kumpel pojechal omega i tez baaaardzo zadowolony.