Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
:oklaski: dlatego sie nie umawiam i nie przyjezdzam wiele osob gada i nagle...... nie mogli, dzien wczesniej pili, dziecko ma rozwolnienie, samochod ma kochanka... bla bla bla a daewoo byli o 16 pod realem ;D
-
Spociki Łódzkie
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13389553 co cenka mala
-
Spociki Łódzkie
a wogole to wstyd ze masz audi i takie male mandaty placisz
-
Spociki Łódzkie
ahh jak przyjemnie i to nie dlatego ze dostales mandat
-
Spociki Łódzkie
ja juz dluuuugi wekend mam od 50 minut
-
Spociki Łódzkie
zobacze co przylepie o ile przylepie profanowac fury nie bede ja 2 biale
-
Spociki Łódzkie
no ja mysle ze kazdy chetny niech pisze do Ciebie pw zeby tu nie zasmiecac. powiedzmy do niedzieli dac czas i koniec. moze byc ? Zaloz potem watek z kto ile i go modyfikuj. pzdr
-
Spociki Łódzkie
ja jeszcze jutro i tydzien wolnego ahhhhh :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ciemna.... hmmm nie dalem rady sie przyjzec bo skrecal w prawo w politechniki
-
Spociki Łódzkie
dzis na wroblewskiego avancik ciemny z naklejka klubowa widziany. przyznac sie kto
-
Spociki Łódzkie
2 biale ale tak jak mowilem bez zadnych band mi
-
Spociki Łódzkie
ja moge chciec ale bez napisu ldz banda
-
Spociki Łódzkie
jeszcze 8 h a listonosz juz pewnie po pracy
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a mnie to nie rusza.... klade na to laske
-
Spociki Łódzkie
aaaa pochwalimy sie jako dumni rodzice dzidziusia przyszla na swiat w sobote
-
Spociki Łódzkie
jak pieknie leciutko pada wiosenny deszczyk :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ja od nowosci mialem rozsypana pod silnikiem i myslalem ze musi tak wygladac. dopiero mechanik mnie z bledu wyprowadzil. Pod skrzynia jak kupilem od razu wymienialem bo byla walnieta. ale to widac bylo bo ten metal byl pekniety
-
Spociki Łódzkie
ja to widze, ze ty oblatany we wszystkim jestes
-
Spociki Łódzkie
ale ktore zeba czy poduszke :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
zobacz poduszke pod silnikiem mialem takie cos :] mnie za to zaczal zabek bolec w poniedzialek...ahhh cudownie:]
-
Spociki Łódzkie
ale juz tylko 4 dni do wekendu
-
Spociki Łódzkie
ja jeszcze 7h ale jak listonosz sie odezwie to mu nogi z CENZURA powyrywam :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Bartek potrzebuje Cie na gg