Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
bylem w sitodruku mowili ze nie robia takich naklejek.
-
Spociki Łódzkie
wszystko u mnie zalezy od pogody
-
Spociki Łódzkie
ja tam moge rozdac ale na pewno bedzie +50%
-
Spociki Łódzkie
kurcze taniej na paliwo by wyszlo :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
a czemu na bialo nie drukuja ?- Spociki Łódzkie
i co na ostatnia chwile domawiaja.... to paranoja jakas- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no mozesz pogadac ze mna :P:P- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
kufa... w tych kontrastach tak rozcienczone piwo bylo, ze chcialem w pysk dac barmance to kiedy i gdzie :>[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 00:03_________________________________________________nie spac, zwiedzac- Spociki Łódzkie
Ty chcesz sie najesc czy po..... uzywac- Spociki Łódzkie
nie wiem gdzie ale wez mnie ze soba bylismy z mloda wczoraj w kontrastach, nie polecam. heaven jak najbardziej- Spociki Łódzkie
no dziekuje ze mi pomogles :} racja jest po naszej stronie.- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
mi Bart mowil ze nie odbierasz fona...- Spociki Łódzkie
fajne popijawko by bylo u Ciebie ale skonczylo sie na gadaniu jak zawsze :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
od razu w cugu jaki klucz ja wszystko robilem normalnymi nasarowymi :] a Ty mlody to pipa jestes i wiecej nie powiem- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
auaaaa za glosno mowicie- Spociki Łódzkie
o raju dotarlem do domu a jutro sie szykuje podobny dzien ..... watrobo wrooooocccc- Spociki Łódzkie
oj tam gadanie.... trzaskasz w dupsko i po tygodniu dochodzi tsunami i odkrywa to co najpiekniesze- Spociki Łódzkie
dziewczyno chcesz na paczka ?? ($) aaaaa jak to jest na paczka- Spociki Łódzkie
przy moim szczesciu nigdy nie padlo by na mnie - Spociki Łódzkie