Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
patrzyles co na tych plytach jest ?? jak cos Ci sie przyda to zostaw sobie, nie przegrywaj
-
Spociki Łódzkie
w sobote w nocy, dzis mam imieniny mamy wiec nie dam rady nigdzie podjechac.
-
Spociki Łódzkie
noooo to bedziesz Ty i Twoj woz :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
troszeczke osrodek zlotowy z pieknego przeobrazil sie w .... domki z sulejowa- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
o 7:45 przechodzil zmeczony zyciem pan z torba inpostu kolo manu, juz pusta. ja nie wiem, wyrzucaja te listy ?? bo jeszcze nie zauwazylem u siebie porannego listu chyba ze go zostawie z poprzedniego dnia- Spociki Łódzkie
tylko pamietaj komary walisz tym pradem nie pobudzaj nim Ewy [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 22:41_________________________________________________uwazajcie http://express.lodz.pl/Community/44340,Blog_Wpis,Uwaga_na_fotoradar.html- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
to wozeczek z pracy wez :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
to juz nad morzem nie ma kwater- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no baaaa :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
spameriada wyjechala moze :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
patrzylem tam ale jak mam 150 zl za wypozyczenie, to wole zeby ludzie siedzacy z tylu trzymali cala droge torby- Spociki Łódzkie
Panie prezesie .... nas tam znaja ale Pana- Spociki Łódzkie
potrzebuje boxa na dach porzyczyc, no nikt z was nie ma- Spociki Łódzkie
:gwizdanie: to bys poznal czarna strone Bartka :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
tatus.... gdzie pepkowe ??- Spociki Łódzkie
listy sortujemy- Spociki Łódzkie
no niestety kolego u mnie nie potrzebuja czegos takiego, ale zastawe gratis przyjme- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
aj no, palenie gum przez rower.... niezapomniane- Spociki Łódzkie
nie ma ze ominie tylko z flaszka przybywaj- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie