Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
haha ja nie pamietalem hasla do forum, a chcialem z komorki napisac. nie udalo sie
-
Spociki Łódzkie
8 wys, 10 szer koszulki trzeba by swoje. mysle ze kolo 10-15 zl mu dam w lape bo nie policzyl za opracowanie ale poczekam az wszyscy to zobacza. wezme na zlota
-
Spociki Łódzkie
no mam test w hafciarni
-
Spociki Łódzkie
ale pytalem kiedy spota napisac i gdzie nie lece ?
-
Spociki Łódzkie
no to kiedy chcecie ??
-
Spociki Łódzkie
Klysek....2 warn za denerwowanie forumowiczow przy trzecim pucujesz fajki
-
Spociki Łódzkie
od dzis w sobote bitwa
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jedziemy na grunwald ??
-
Spociki Łódzkie
ja sie moge pisac choc nie wiem czy bede w lodzi
-
Spociki Łódzkie
ostrzyzony chyba za co za co ;p ja mysle ze mozna by pogrylowac tam kolo wysypiska
-
Spociki Łódzkie
no dopsz mi tez nie zawsze, ale teraz non stop na klimie jezdze nie oszczedzam :P:P mam jeszcze pytanie, apropo falujacych obrotow, ostatnio zauwazylem ze w miejscu gdzie jest linka gazu jest taki dzyndzolek i on sie porusza w takt falowania obrotow. ale w nim jest taka dziurka jakby brakowalo jakiejs sprezynki. moze tak byc ??
-
Spociki Łódzkie
a tez piszczy ?? i kiedy jedziesz
-
Spociki Łódzkie
chyba tak stamtad dochodzi pisk
-
Spociki Łódzkie
Bart powiedz mi, ciezko zmienic lozysko w klimie ? bo okazuje sie ze zaczelo piszczesc po 17h non stop dzialania
-
Spociki Łódzkie
ja tam moge sie z Toba spotkac :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
zmienic wam jakis termin spotkania czy nie
-
Spociki Łódzkie
Tomek gdzie namiar na tanie opony :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
3 ojro stary i nie bylo pewnosci ze dowioze
-
Spociki Łódzkie
kufa .... bo nie wiem czy mi sie cos sypie czy nie ;p czekolady Ci nie kupilismy, mowie za duzo 3 ojro wydawac na Pata
-
Spociki Łódzkie
haaaaaalooo, ludzie dodaje gazu i cos mi brzeczy czy to moze byc tlumik ??? wlasnie wrocilem, 3k niunia trzepnela i nie bzyknela problemow i w drodze porwrotnej bzzzz..... wkurwienie :}
-
Spociki Łódzkie
no juz od dawna :] zaczeli kosic trawe pod blokiem o 6:50 pokosili 15 minut i sie im znudzilo. zjebani sa ludzie
-
Spociki Łódzkie
dostalem oferte na 6500 tysia ale chyba nie wiedza na co sie porwali bo opis dostalem w wordzie
-
Spociki Łódzkie
no mozesz mi wypucowac :polew:
- Spociki Łódzkie