Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
hmm... da sie zalatwic
-
Spociki Łódzkie
jakis sie znajdzie klucz jak cos mam mechanikow znajomych obok ja na pieknej dorwalem czerwona niunie z ramkami klubowymi. jestem ciekawy czy Marcin przemalowal auto
-
Spociki Łódzkie
Bartus moze masz czas w piateczek podjechac i pomoc mi czyscic przepustnice
-
Spociki Łódzkie
czyli musze te kabelki. ktos oferowal tansze czesci poprosze cene kabli
-
Spociki Łódzkie
ale tylko rano ?? i na benzynie ?
-
Spociki Łódzkie
Bartuś powiedz mi w czym problem, odpalam auto po nocy i wogole nie ma mocy. musze przegazowac zeby sie niunia obudzila. w czym moze byc problem ?
-
Spociki Łódzkie
w karty na kurnik.pl popykac :gwizdanie: no ale alko mnie zabilo i poszedlem spac
-
Spociki Łódzkie
to mozemy w kierki na kurniku pyknac
-
Spociki Łódzkie
ufffffffffffffffffff cieeezki wieczor:D
-
Spociki Łódzkie
powitac kolege.
-
Spociki Łódzkie
jak ze strykowa ?? mozna na leczyce jechac. Tomcio no szkoda ze urlop bo mam wejsciowki do elektrowni na za 2 tyg
-
Spociki Łódzkie
wykrzyknik to reczny a hamulce nie bedziesz wiedzial czy sie koncza jak nie zajzysz:P
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
tyle zostalo z auta :P:P ja mam do wymiany jakis lacznik gumowy? przy tlumiku. policzyli mi 140 zl. wtf ja sie pytam.
-
Spociki Łódzkie
nie no niektore to po prostu masakra. nalepsze malpki i ludzie przechodzacy przez szklane drzwi
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
aa to ten od haba baba
-
Spociki Łódzkie
ja zawsze klikan na odpowiedzi mojego watku
-
Spociki Łódzkie
a ja jeszcze 5h
-
Spociki Łódzkie
mowie o Pacie ;p bo wczoraj sie zastanawialismy czy po pijaku sortuje listy i bedzie mial juz od rana wolne
-
Spociki Łódzkie
a Ty pracujesz czy urlop ?
-
Spociki Łódzkie
caly parking byl ;}
-
Spociki Łódzkie
oj mowisz jakby zle bylo wczoraj
-
Spociki Łódzkie
z kilimy tak mi sie wydaje, ale tez wydaje mi sie ze mam luzny pasek i moze tego wina. to o 17 czy 18 ?
-
Spociki Łódzkie
jutro sie spotykamy czy nie ?? mam pytanie co do piskow do ciebie