Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
ale moze da sie jakos bez usuwania gazu, czy nie ma szans ? bedziemy w detke lapac
-
Spociki Łódzkie
to nie lepiej za jednym zamachem :gwizdanie: szybko pojdzie przy twoich zdolnosciach ;p ... ale mu slodze [br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 23:06_________________________________________________zjem grochowke to nabijemy :polew:
-
Spociki Łódzkie
a od razu sprzegielko tez bedziesz robil ?
-
Spociki Łódzkie
a Ty Bart kupiles juz wszystko ? lozyska i co tam potrzeba ?
-
Spociki Łódzkie
no jak chcesz to prosze Cie bardzo :}
-
Spociki Łódzkie
uuu to u mnie kipne szybciej poza tym ja mam tylko garaz bo w bloku mieszkam
-
Spociki Łódzkie
a to mowisz, ze u mnie czy masz kanal gdzies :>
-
Spociki Łódzkie
Ewunia.... mysle, ze czytasz.... zawieziesz nas [br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 22:39_________________________________________________ja wezme ten sam patent co ostanio
-
Spociki Łódzkie
w sobote na klima party
-
Spociki Łódzkie
?[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 17:01_________________________________________________kupiles juz lozyska ??
-
Spociki Łódzkie
ja nabijalem na strykowskiej po prawej stronie przy jarowej, akurat tam mi bylo o drodze wtedy ale to bylo na poczatku jak auto kupilem. teraz... nie znam cem. Rob tak zeby nie spuszczac gazu :>
-
Spociki Łódzkie
no baaa ;P ale poczekam, jak zepsujesz to u siebie najpierw.
-
Spociki Łódzkie
ale Ty u siebie robisz najpierw :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no widzisz, to wszystko przez kielbaske [br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 13:44_________________________________________________kiedy robimy klime ??
-
Spociki Łódzkie
O_o moze jakies kobiety w koncu
-
Spociki Łódzkie
pytalem o polar ;p nie wiem kogo :gwizdanie: obroncow krzyza
-
Spociki Łódzkie
Bartucha kiedy bedziesz mial polar ?? Hafciarnia bedzie w nastepnym tyg chyba juz po urlopie
-
Spociki Łódzkie
http://wiadomosci.wp.pl/kat,9922,title,Ogloszenie-o-pracy-poszukiwany-obronca-krzyza,wid,12576153,wiadomosc_prasa.html?ticaid=1ab81 Tomasz cos 4U
-
Spociki Łódzkie
na samej gorze masz kiedy sa spoty. ale ze jest okres urlopowy to nawet te 3 samochody ktore zawsze przyjezdzaja mogly by nie dojechac :polew: [br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 07:24_________________________________________________haba baba ??
-
Spociki Łódzkie
a Ty nie na wakacjach ....
-
Spociki Łódzkie
ale cisza przez burze internet wam wylaczyli ??
-
Spociki Łódzkie
ja juz na chacie ;p
-
Spociki Łódzkie
oj tam wujek dobra rada juz pomogl :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
kazali mu dluzej pracowac niz do 14
-
Spociki Łódzkie
nie wiem dzis sie dowiem czy jest