Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
w piatek mnie nie ma ide na bibe :> w sobote moze pod realem sie spikniemy o 18 ?
-
Spociki Łódzkie
no do niedzieli zeby byla to w poniedzialek moze podrzuce do zrobienia
-
Spociki Łódzkie
a kiedy prezes bedzie ? w sobote ?
-
Spociki Łódzkie
zeby nie bylo ze do siebie gadasz.... POWITAC ;P
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jak codzien.., mysle o jakims urlopie ale cholera ciezko bylo po nim wrocic do pracy
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
bo zycie to nie bajka nie glaszcze Cie po ......
-
Spociki Łódzkie
bartosza jest w kwietniu, dzis bartlomieja
-
Spociki Łódzkie
Bartek dzis chyba Twoje imieniny cos mi sie wydaje wiec jak cos 100 lat
-
Spociki Łódzkie
no przeciez w wykonczeniach teraz robi, byl Pat listonosz teraz Pan wałek
-
Spociki Łódzkie
to sie spec od walka wypowiedzial :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
oj Tomczas szkoda ze nie wpadles do garazu z obiecana flacha :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ja mam pod pilotem
-
Spociki Łódzkie
chyba nie ma zjazdu na piatek, ale nie dam sobie glowy odciac. wiem ze dzialajacy jest w strykowie. w emili chyba dalej zamkniety
-
Spociki Łódzkie
powiedz mi jakby sie zdjelo gorna klaple zeby zobaczyc co tak skrzypi u mnie przejdzie to czy nie ?
-
Spociki Łódzkie
ale lepiej niz bylo ??
-
Spociki Łódzkie
i jak zrobiles ? dzwoni ?
-
Spociki Łódzkie
tia..... my dotarlismy wlasnie do lodzi i ide w kimono. Jutro musze jechac z tym piszczeniem zeby mi namierzyli bo mnie wqr...
-
Spociki Łódzkie
dawno i nie pokazywal :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
masz stara ? bo chyba dam swoja do obszycia i cos w zamian by sie przydalo
-
Spociki Łódzkie
garaz posprzatany adresa znasz jak bedziesz dojezdzal pusc krotkiego zleze na dol [br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 16:56_________________________________________________Tomek kiere zmieniles u siebie czy nie ??
-
Spociki Łódzkie
to czekam do 9 potem wp***dol i lewatywa :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
juz szamka i czeskie piwko o ktorej bedziesz ?
-
Spociki Łódzkie
ja juz pakuje menele wlasnie i zaczynam wekend ;P