Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
Ty przyjedz z kobita raz na spota :gwizdanie: nie mozna tylko na Twojej opini bazowac
-
Spociki Łódzkie
a ja bym obczail i tego sie bede trzymal :gwizdanie: wczoraj Pazura opowiadal kawaly i wlasnie bylo, kiedy zona ma stojace piersi... jak zmywa podloge na kolanach
-
Spociki Łódzkie
tia... i zloty deszcz
-
Spociki Łódzkie
dawaj Seba na klate :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no czekamy na zdjecie do oceny
-
Spociki Łódzkie
nie wtajemniczeni nie wierza :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
prosze Cie srednia wieku tu jest 30 a nie 50
-
Spociki Łódzkie
nie zadam ponownie tego pytania zmiana linku nie pomogla
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
raczej za zimno juz na grzyby, poza tym pelnia byla
-
Spociki Łódzkie
no nikt nie szedl ulica z aparatem
-
Spociki Łódzkie
znaczy ze aparatu... nie mam. Kupuj nowki, na raty. nie kupuj uzywek. uzywane to mozesz plyty do ps3 kupowac. A wlasnie moze ktos ma ps3 i jakies fajne gry ;p
-
Spociki Łódzkie
ja tylko stanleye, zreszta duzo u mnie kluczy :gwizdanie: Bart moze potwierdzic :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
nastepna niedziela ?
-
Spociki Łódzkie
szkoda tylko ze taki smutny ;(
-
Spociki Łódzkie
no w koncu mozna pogadac
-
Spociki Łódzkie
ładna ale ja tylko kombi
-
Spociki Łódzkie
http://www.joemonster.org/filmy/28818/Umiejetnosc_manewrowania obczajcie kierowca
-
Spociki Łódzkie
ja tez cale zycie jedna dziurka zapchana a nie mialem nic zlamanego
-
Spociki Łódzkie
bo ja wiem ;P przeziebienie nie chce sie ode mnie odkleic od tygodnia, musze sil witalnych nabrac
-
Spociki Łódzkie
ahhh wlasnie wstalem, nie ma to jak wolny piateczek
-
Spociki Łódzkie
wymyslimy cos moze ktos do nas dolaczy
-
Spociki Łódzkie
mysle, ze mozna zrobic chlanie w przyszly piatek albo sobota
-
Spociki Łódzkie
dlatego niektorzy dopiero wieczorem sie odzywaja zeby sie odnalezc
-
Spociki Łódzkie
moze to Bartek co ma rejestracje epa