Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
pogoda ze nie chce sie z domu wychodzic
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
juz dociagalem, a kolo sie strasznie telepie
-
Spociki Łódzkie
mam pytanie co do lozyska w tylnim kole. jesli sie kolo rusza to jest to wina przedniego czy tylko lozyska ( o ile takie jest) jakie koszta moze ktos wie
-
Spociki Łódzkie
a co tam moze zobacze tych co nie ma
-
Spociki Łódzkie
ja tak jak mowie zaszczyce obecnoscia
-
Spociki Łódzkie
co za pozno do domu wracasz :polew: i kaza pracowac
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jakiego murzynka ?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
no to moze was zaszczyce obecnoscia :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
a mi mowili ze spamuje...
-
Spociki Łódzkie
no co za ksiegowy o 6 pisze, albo nie moze spac, albo sie jeszcze nie polozyl
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ehh z tymi listonoszami, nie moga mi doniesc wahacza. no ale jak tak pracuja to sie nie dziwie
-
Spociki Łódzkie
jak masz mijania wlaczone nie swieci, jak postojowe to swieci
-
Spociki Łódzkie
dobra Pany, nie ma co ukrywac trzeba po raz kolejny walnac jakiegos fajnego spota co by bylo duzo aut. Wiec na nastepnym spocie rozdajemy naklejki
-
Spociki Łódzkie
maly dotarl sms ??
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Seba ile liczysz za zrobienie strony od podstaw ?
-
Spociki Łódzkie
piekna grilowa pogoda
-
Spociki Łódzkie
spotow juz nie bedzie, beda tylko spotkania tow.
-
Spociki Łódzkie
o_O wybacz uzupelnie:}
-
Spociki Łódzkie
czy kiedys sie zrobi goraco :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Bartek daj numer telefonu na prv bo Tomek chcial cos, a najlepiej na gg