Treść opublikowana przez Bartas
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
to ja zabieram zarowke nie ma nocnych pogaduch :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
jak mi sie nic nie chce... jeszcze piatek i wolne :}
-
Spociki Łódzkie
limanke ?? do mnie nie dochodzisz paskudo
-
Spociki Łódzkie
ja juz od godziny w domku, po pysznym obiad
-
Spociki Łódzkie
foty brak, slonca nie bedzie. ja mam snowu sajgon w tyrze a tak ladnie za oknem ale nic... mloda w pracy do 20
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
pijaki, a kazdy pijak to zlodziej- Spociki Łódzkie
no woze je caly czas [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 23:46_________________________________________________Pan prezes otwiera posiedzenie- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
i wy chcecie zeby kobiety na spoty przyjezdzaly...- Spociki Łódzkie
ja mam duzego pen....drive:P- Spociki Łódzkie
bartek zalatw sobie kierowce to chlapniem cos:P- Spociki Łódzkie
ale to i tak Ci policza jako 2 napisy w zestawie- Spociki Łódzkie
damn... zawsze pod gore- Spociki Łódzkie
tlyko sie dowiedz czy na jednym komplecie mozna 2 rozne napisy i czy za kazdy 10 zeta bo wtedy juz sie mniej oplaca- Spociki Łódzkie
to 2 asia pod rzad wiec sam sobie odpowiedz :polew:- Spociki Łódzkie
a od czego ma mnie ???? moje na pewno sa ciensze bo maja dziure- Spociki Łódzkie
ja chce miec swoj dywanik a drzewo bedzie mialo swoj- Spociki Łódzkie
ale seryjnie dalo by rade zeby po jednej stronie inny napis i po 2?? bo ja kupuje dywaniki juz rok- Spociki Łódzkie
ja sie pisze to przesylka bedzie tansza. z tym ze pojednej stronie chce bartas a po 2 ...my bitch- Spociki Łódzkie
zadnej babo jedna- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
dlaczego ? to bedzie Twoja najdluzsza podroz niunia za kierownica- Spociki Łódzkie
jedziemy do krakowa ?? - Spociki Łódzkie