Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
no kufa.... ja wibowit rozpuszczam bo tani a ten redbule pije....
-
Spociki Łódzkie
a moze rozdaje :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
uuu pokaz sie w koncu na nk chociaz
-
Spociki Łódzkie
moze adrenalina ma na tej wysokosci :polew:
-
Spociki Łódzkie
przewialo cie na ganeczku od opierdalania sie
-
Spociki Łódzkie
pifko, piweczko, piiiiwwuuuuunioooooo
-
Spociki Łódzkie
tooo nie poznasz ich duzo przynajmniej u nas:P znaczy jesli nie bedzie gratisow ;P Ale witamy Cie
-
Spociki Łódzkie
i moze lac tutaj ;p nie interere mnie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ja na samym poczatku lipca mam urlop
-
Spociki Łódzkie
e tam.... napisz ze masz naklejki bedzie sajgon
-
Spociki Łódzkie
ja chce do lozeczka
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
to sie ululalem szampanem... co tu duzo mowic stooo lat wszystkim Bartoszom moze jacys sa
-
Spociki Łódzkie
niech sobie jutro pada, w sobote i niedziele ma byc goraco
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ale pieknie patrzyliscie kto tak rusza spod swiatel
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
mhm, o ktorej i gdzie /?
-
Spociki Łódzkie
a to co jutro jakis zlot ??????
-
Spociki Łódzkie
jak tam pytales o dywaniki ??
-
Spociki Łódzkie
ja juz obiadek jem:P
-
Spociki Łódzkie
niee.... nie miales widocznie takich zatruc jak ja nigdy wiecej :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
jasne, i 2 dni z zycia wyjete
-
Spociki Łódzkie
ja i tak bede zgon
-
Spociki Łódzkie
fajne masz zycie ;p