Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
do 1,6 zakladasz sline...niezle i jeszcze czerwony przycisk
-
Spociki Łódzkie
na szczecinskiej jest
-
Spociki Łódzkie
i kolo sie zamyka :gwizdanie: bartki maja audi
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
miales byc przekonywujacy a tam nie widzialem nic- Spociki Łódzkie
nie wiem czy wiesz umowa ustna jest wiazaca, tym bardziej ze jest na pismie:P- Spociki Łódzkie
tak myslalem lipa z nia- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ja dzies mam ale nie wiem gdzie ;}- Spociki Łódzkie
nie no cypisek to sejczento- Spociki Łódzkie
mnie nie bedzie od razu mowie, nie chce mi sie- Spociki Łódzkie
jutro bedzie goraco jak bede ogladal swiat z biura- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ja nic nie wiem. ide w kime, przytloczyla mnie katastrofa dzisiejsza. pozdrawiam odezwe sie za jakies 8godzin ;p- Spociki Łódzkie
nie wiem, nie wiem ale jestes lubiany :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
nie wiem czy bedzie chyba ze przyjedzie cypisem swoim- Spociki Łódzkie
nie mieszkamy razem- Spociki Łódzkie
gotowka wybacz tylko jak ty ja namowisz, ze ja kupiles :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
ale tylko gorowka. a ja sobie bierz :>- Spociki Łódzkie
netto szanujmy sie i towar- Spociki Łódzkie
oddam babe wycieniona na 450- Spociki Łódzkie
no jak mi cos ciekawego opowiesz to moge poczytac- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
macie jakiegos vaga gdzie wszystko dziala mam polskivag2,5 i nie laczy mi sie ze wszystkim. tak samo nie wiem jak logi zrobic tym bardziej jka odczytac ;P- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie