Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
uuu juz masz przechlapane u mlodej chciala po pracy przyjechac pitkiem (czyt sejczento)
-
Spociki Łódzkie
ja moge kabel wziac:P kompa nie biore:D bo chyba auta nie wezme ;p
-
Spociki Łódzkie
mam komputer.. moge zamiescic
-
Spociki Łódzkie
ja moge waga wziac
-
Spociki Łódzkie
ale Barca naparza na brame.... ja pierdziu
-
Spociki Łódzkie
no to mowie czy sie znasz a potem bede Cie meczyl
-
Spociki Łódzkie
moze mnie uspokoisz albo zaniepokoisz co mam wymienic wole kumpla walnac niz mechanika :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
obecny... ja mysle, ze mozna by sie spiknac na parkingu reala i statad ruszyc, bo przyznam ze kolo lublinka bylelm tylko kolo pasa i tam zawsze bylo w huhuhuh ludzi jestem wkurw bo cos mi strzela znowu i nie wiem ktory przegub. oba zew nowe, strzela jak ruszam wiec niby wew powinny ale jak skrecam po dluzszyl luku tez trzeszczy wiec zglupialem. Bart Ty mechanior jestes czy nie ?
-
Spociki Łódzkie
aha no oki :} myslalem ze zapomniales :*
-
Spociki Łódzkie
a co z moja kratka ?? cholera mac :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
3 posty myslalem ze juz tydrukowane.... w takim tempie pod choine dostaniemy :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ja mam drukniete na folii wiec jak cos wezme
-
Spociki Łódzkie
uu to trzeba zakupy grilowe poczynic wczesniej ;P a moze.... mniej samochodow bedzie zeby mozna bylo cos chlapnac pod jajeczko
-
Spociki Łódzkie
jeeee bedzie zarlo ja pierdziu........ juz nie moge sie doczekac :} moze jutro obstawke na grila :P:P
-
Spociki Łódzkie
to ja tam wole flaszke od Tomka, Ty sie zaspokajaj plynem :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
dajecie fv ale sie sracie, pewnie ludwika kazdy wlewa, a ten przywiez do sprawdzenia looool
-
Spociki Łódzkie
a co za roznica rozciencza 2 krople plycu z reklamy za 2 grosze z woda i sprzedaje
-
Spociki Łódzkie
a mnie glowa boli i najlepiej do wyra bym wrocil
-
Spociki Łódzkie
wiosna i zwierzeta w nas sie budza
-
Spociki Łódzkie
200 to za malo, 200 to za malo ze 400 by sie przydaloooooo
-
Spociki Łódzkie
ano ktos sie musi bawic zeby inny mogl byc korespondentem i kamerowal to
-
Spociki Łódzkie
ja nie mam. ide w kime, za 6h wstaje:P dobranoc
-
Spociki Łódzkie
moze byc tylko jak my sie tam znajdziemy na wycieczkowej bez problemu:P
-
Spociki Łódzkie
to dzis jeszcze 500 i bedzie lepiej niz kanal ogolnopolski i tak jestem pod wrazeniem ze ktos pisze kiedys byla tu taka cisza jak kupilem furgon Prosze wszystkich o okreslenie gdzie robimy spota
-
Spociki Łódzkie
nie to ze sie czepiam ale listonosz ze zlotopolic is death