Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
kurcze druknalem te naklejki ale nawet na szybie nie nakleje bo mam czarne ;p Tomciowi chyba dam w prezencie
-
Spociki Łódzkie
hahah jego urodziny niech pije ale ze mna normalnie rozmawial ale mam ochote na karczek :slina:
-
Spociki Łódzkie
a cie cholera nie widzialem tego
-
Spociki Łódzkie
ale gdzie gdzieeee
-
Spociki Łódzkie
znaczy ze co :>
-
Spociki Łódzkie
kurcze... jak mi sie nie chce isc dzis do pracy ;( ja chce juz piatek
-
Spociki Łódzkie
a jak pojdzie to bierz lato idzie, drzewa sie rozbieraja, zyc nie umierac
-
Spociki Łódzkie
wlasnie dzwonil do mnie,,,, trzyma sie :gwizdanie: teraz to tylko bolcowanie, a ja chce czysta przepustnice
-
Spociki Łódzkie
kiedy ma wpasc ?
-
Spociki Łódzkie
cholera skrzydlowego nie miales powiedz mi a co z moja przepustnica
-
Spociki Łódzkie
sam jechales ?? goralke wyrwales do loza ??
-
Spociki Łódzkie
masz gdzie wlac chlopie... ja to w przedbiegach bym umarl
-
Spociki Łódzkie
widze jakas cytrynoweczka na stole... mloda od razu na baniak zwrocila uwage:)
-
Spociki Łódzkie
normalnie moja bym sie wstydzil tam jechac
-
Spociki Łódzkie
ty no prosze Cie za***ista biba tam byla... i swiniaka nie przywiozles ????? ja nie wiem o ktorej pojde ze swieconka bo pewnie chrzesnica przyjdzie
-
Spociki Łódzkie
no coz...reszta przed faktem dokonanym stanie jak milczy :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
mi to babka gdzie sie spikniemy, wazne zeby bylo zarlo
-
Spociki Łódzkie
nie martw sie :} znajda Cie tym bardziej ze kilka audi bedzie
-
Spociki Łódzkie
na lublinku super tylko tam czesto misie patysie przyjezdzaja
-
Spociki Łódzkie
ale sa laweczki, duuzy parking, miejsce do grania w siatke no i na grila:] jak cos znasz po stronie pabianic to wal
-
Spociki Łódzkie
wycieczkowa, jak do szpitala w lagiewnikach sie jedzie, od tylu rogow
-
Spociki Łódzkie
a juz chcesz zeby stawial
-
Spociki Łódzkie
popsules nowego
-
Spociki Łódzkie
przyjedz sprawdza Ci chlopaki rurki :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
hahahahah i juz zepsuty :polew: