Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
haa ciesze sie moze bede mial jeszcze wieksze znizki :P:P
-
Spociki Łódzkie
nom to tu lepiej i zawsze mozna przyjsc ze zwrotem a chlopaki na prawde sie znaja
-
Spociki Łódzkie
taniej czy nie ?
-
Spociki Łódzkie
nom i napisz bo jestem ciekawy
-
Spociki Łódzkie
ale jak chcesz lemy to lepiej na alledrogo:P
-
Spociki Łódzkie
chwila... rudzka 83, (42) 236-13-29 kom 784-578-190 powiedz ze przyslal cie bartek od a4 moze taniej cos pocisna
-
Spociki Łódzkie
tak... to max ludzi ze spotu :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
i znowu do 16....damn....
-
Spociki Łódzkie
kurcze... za duzo ludzi i watki gubie...
-
Spociki Łódzkie
nie mogles powiedziec ze zerwiesz przy nich ??
-
Spociki Łódzkie
folia przezroczysta kosztuje 2,90 za arkusz a4.
-
Spociki Łódzkie
dzieki o to chodzilo
-
Spociki Łódzkie
na ktorej stronie te loga bo juz sie zgubilem
-
Spociki Łódzkie
jak mi sie nie chce.......
-
Spociki Łódzkie
mloda mieszka na pieknej stad mozna mnie tam zobaczyc czesto milej nocy odezwe sie rano bo to juz poniedzialek
-
Spociki Łódzkie
kogucik wie gdzie sie ustawic
-
Spociki Łódzkie
siebie znalazlem, stoje przy tandemie drzew
-
Spociki Łódzkie
teraz na tej fotce z ludzmi opis trzeba kto jest kto :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
dawaj gg do niej- Spociki Łódzkie
to teraz foty wrzucac- Spociki Łódzkie
kufa jakiego mam lenia dzis....- Spociki Łódzkie
no to git musza sie lepiej poznac lubie trojkaty folia jest w kazdym lepszym sklepie papierniczym. pewnie tez znalazl bys w mm ja pitole....2 i wszyscy spia ???- Spociki Łódzkie
a drzewa bierzemy ?- Spociki Łódzkie
prosze co to robia z ludzi naklejki - Spociki Łódzkie