Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
mechanior zakladal. mowil ze orginaly
-
Spociki Łódzkie
http://allegro.pl/item934651093_wahacze_lemforder_audi_a4_a6_vw_passat_b5_kpl_wawa.html org o_O ma 100 drozej juz :] ale i tak duuzo taniej. 35 zl dostawa do domu
-
Spociki Łódzkie
kupuje wszystko na rudzkiej. chlopaki sa niesamowici. 130 zl za tarcze nie pamietam ceny klockow ale chyba 170. Ceny maja baaaardzo dobre. chociazby to ze za 1400 maja lemy a wszedzie sa najmniej o 100 drozsze (to nic ze kupilem za 1100 ) ale ceny i obsluga niesamowita
-
Spociki Łódzkie
ate tarcze i klocki
-
Spociki Łódzkie
hahahaha moje naprawy zle na was wplywaja a mi juz sie kesz konczy... ale 2 lata nic nie robilem tylko lalem paliwko
-
Spociki Łódzkie
heh, mi skrzypi przednia maska dzis wymacalem niunie ale strszela mi chyba przegub choc kufa wymieniony... jutro tarcze i klocki i mechanik na gwarancje z zawiecha. wiec .... sobota moge na spota;p aaaa nie pamietam czy ktos mi obiecal kratke od kolegow "sklepowych"
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
damn, to mam za 130. dobra to firma ?
-
Spociki Łódzkie
powiedz mi za pare ta cena tarcz czy za sztuke :]
-
Spociki Łódzkie
nie no ja w pluszakarni pracuje i potrzebuje jakis klientow zdobyc co by chcieli na nich reklame zrobic:d
-
Spociki Łódzkie
nudzisz sie w pracy widze :} nie potrzebujesz reklamy dla firmy na pluszakach zrobic
-
Spociki Łódzkie
niemowy nie mowia;p
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
to teraz musze rajd po sklepach walnac
-
Spociki Łódzkie
jeszcze za sztuke powiedz:p
-
Spociki Łódzkie
ale dziurkowane czy te takie podwojne ? to nie trzeba zmieniac zaciskow ?
-
Spociki Łódzkie
chyba mam klocki tego warte to czegos to chce. podobno na szczescie mam nie chlodzone wiec tansze. nie wiem czy to szczescie czy nie:] ale na tarczy juz mam taki rowek ze pomiedzy juz mi klocek wpadl mow ile i czemu tak drogo
-
Spociki Łódzkie
to pytanie czy stwierdzenie ?
-
Spociki Łódzkie
ale cisza ma ktos jakies dojscia do dobrych tanich tarcz hamulcowych :]
-
Spociki Łódzkie
na mnie nie liczcie koncowe stadium kataru a jutro do tyry
-
Spociki Łódzkie
ja tez ;P pierwszy raz. cos mnie tchnelo
-
Spociki Łódzkie
a ja wstawilem wczoraj wino ryzowe pierwszy raz w zyciu... i juz widze ze za duzo wody dolalem bo przez rurke mi ucieka:d
-
Spociki Łódzkie
ty mlody kobite se znajdz ;P
-
Spociki Łódzkie
ja jestem kaszlacy, nie bede na bank
-
Spociki Łódzkie
smiejesz sie z chinszczyzny, bylismy we wloszech i zamiast do ichnej knajpy wejsc do chinskiej poszlismy