Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
no wlasnie mi je polecili 150 sztuka
-
Spociki Łódzkie
jakie amory na tyl wrzucic. bylem u mechanika i mowi ze blisteiny tak sie spierdzielily nie nie poleca. kraft, srl, kyb ?
-
Spociki Łódzkie
niee.... nie chce mi sie nigdzie wychodzic ile mozna pic:p
-
Spociki Łódzkie
ja dopiero wszedlem i nie mam ochoty nigdzie wychodzic
-
Spociki Łódzkie
musze unikac rozglosu, mam nazeczona;p
-
Spociki Łódzkie
niestety sam ;((( nie zdazylem wczoraj na piwku niczego poznac
-
Spociki Łódzkie
no tak bo w markecie nie dali by dojsc do komputera wspolczujemy kolego ;] ja leze sobie z lozeczku ;P
-
Spociki Łódzkie
to co ty w markecie pracujesz?
-
Spociki Łódzkie
reka chu**a nie oszukasz
-
Spociki Łódzkie
doszly, maja poscierane znaczki audi ciekawe co to znaczy
-
Spociki Łódzkie
no coz.... 4 auta;p
-
Spociki Łódzkie
100 sztuka, kyb 150 wiec lepiej chyba dolozyc
-
Spociki Łódzkie
haha zdazylem posta usunac bo poczytalem na forum ze szit :]
-
Spociki Łódzkie
nie zgodzi sie bo zawsze bedzie mial kawalek dachu obesrany
-
Spociki Łódzkie
moze potrzebuje kotwice albo spadochron
-
Spociki Łódzkie
albo Bartki nic nie kapuja albo.....
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
kurcze... 500 mi zaspiewali z ustawieniem zbieznosci ? duzo ? gdzie taniej ;p
-
Spociki Łódzkie
dobra to NIUNIA dostanie lemki na przod cale :} ktos sie podejmuje wymienienia mi
-
Spociki Łódzkie
sztuka czy kpl na strone
-
Spociki Łódzkie
koooszzzttaaaa [br]Dopisany: 24 Luty 2010, 10:40_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item934651093_wahacze_lemforder_audi_a4_a6_vw_passat_b5_kpl_wawa.html orginaly czy lewe jakies ?
-
Spociki Łódzkie
no tyl musze bo wczoraj bylem na sprawdzeniu zawiechy jak mowiliscie, ale nie wzieli mnie na szarpaki bo mily pan powiedzial ze jak chce sprawdzic to na pewno jest do wymiany i podeslal mnie do kolegi. Otoz.... prawy przod gorny i dol wahacz... wymiana... lewy dol... wiec lepiej wszystkie, obie mandzety + prawy przegob.... tylne amorki i... wlasnie lozyska prawy tyl to kolo tak lata ze musze na biegu i teraz wlasnie moje pytanie czy to to przednie ze wystarczy ze dokrece nakretke czy tylko wymiana. moze koszt znacie lozysk nie mowie juz o amorkach... ile to mnie wyniesie za caly przod mily pan powiedzial 500 zl z ustawienie geometrii i mandzetami wiec mysle nie jest zle... lemy znalazlem za 1000 podejzanie malo ale... zobacze w zaprzyjaznionym sklepie
-
Spociki Łódzkie
wymienial ktos z tylu lozyska w kolach? bylem u mechaniora i dalem d*py bo nie wiem czy mam przednie wymienic czy tylnie o ile sa przednie i tylnie:P
-
Spociki Łódzkie
ajajajaaaaa to nie biore swojego drzewa
-
Spociki Łódzkie
cholera mialem swoja mloda zabrac ale teraz nie wypada