Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
coz albo trzeba jechac pod tulipana albo poczekac na piotrkowskie zloty nad zalewem....piwo, grill i rozpusta
-
Spociki Łódzkie
ale Wy ruchawi jestescie
-
Spociki Łódzkie
niedziela auto centrum ?? znaczy tam z boku juz niech bedzie
-
Spociki Łódzkie
no mozemy w starym miejscu ale moze sami :P:P
-
Spociki Łódzkie
czy ktos z ekipy z pod auto centrum jezdzi pod reala ?? stesknilem sie za wami
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
jak sie zrobi cieplo tez was odwiedze....
-
Spociki Łódzkie
a mieszek skrzyni biegow od TT i ma problem :P:P
-
Spociki Łódzkie
Marcin,,, tam na w polowie pieknej w strone wlokniarzy stoi jakas czerwona corsa do sprzedania nie znasz moze wlasciciela ???
-
Spociki Łódzkie
no wlasnie kogo.... Ty to rozmowny w tygodniu a jak mowie spota albo browar to milczysz taka .... parowa
-
Spociki Łódzkie
ehhhh mam cale :P:P jedziesz na spota ??
-
Spociki Łódzkie
uhahahaha ale lusterko mnie neci podgrzewane masz lewe:p
-
Spociki Łódzkie
pod jej blokiem no raz stanalem pod Twoim wybacz masta ... zreszta zaraz tam jade:P
-
Spociki Łódzkie
no wiesz.... Asia zdala prawko i staje pod swoim blokiem avantem
-
Spociki Łódzkie
o prosze potwor ozyl..... ostanio tak zaparkowales ja rogu, wrrrrr...... dobrze ze znalem wlasciciela a co z sasiadka sie blizej zaprzyjazniles jak tak to lepiej wszystko w rodzinie zostanie
-
Spociki Łódzkie
jak chcesz i masz kompa to wal do mnie na gg spokniemy sie. wieczorami jestem albo w domu albo u laski ale kabel moge miec ze soba tak to moze jeszcze marcin by na bro pod blok wyszedl
-
Spociki Łódzkie
doba daj maila wysle ci vaga jak masz kompa mozemy wczesniej
-
Spociki Łódzkie
ktos do mnie na @ pisal o vaga ale skasowalem. jak cos ja moge na spota przywiezc kabel ale ktos musi kompa wziac
-
Spociki Łódzkie
kabel mam, kompa mam, ale kufa sterownikow moj szalony komputer nie moze znalezc maverik moze sie odezwie z kompem
-
Spociki Łódzkie
sprawdze dzis czy mi dziala soft i sie odezwe
-
Spociki Łódzkie
chodzi ci o kabel czy program ?
-
Spociki Łódzkie
jemu jedynemu dzialal kabel
-
Spociki Łódzkie
a bedzie dzialalo
-
Spociki Łódzkie
autko naprawilem, a ta listewke juz prawie cala polamalem. a z tego opisu szefie wychodzi ze nie musze ruszac tej listewki. poza tym dziekuje bo szukalem i nie moglem znalezc jutro przetestuje. nie wiem dlaczego ale oslonki klamek mi sie odkrecily i dzwonia ------- Najserdeczniejsze zyczenia dla klubowiczow, i oby bylo lepiej niz jest )))
-
Spociki Łódzkie
czy ktos z was zdejmowal moze boczki z drzwi ?? podobno pod listwa ozdobna sa jakies wkrety. jak jej sie pozbyc bo juz kawalek sie polamal.... no cholera mac klamka mi sie odkrecila i mi dzwoni nie liczac ze zarylem wczoraj w studzienke
-
Spociki Łódzkie
chca zrobic kulig jak bedzie troche wiecej sniegu wiec nie wiem czy zmieniac na zimowki czy poczekac